Advert
Advert
Advert

MUĞLALI ÜRETİCİLERE PTT’DEN MÜJDE…

MUĞLALI ÜRETİCİLERE PTT’DEN MÜJDE…
Bu içerik 945 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yöresel ürünlerin alıcılarına ulaştırılmasında PTT A.Ş.’den, Muğla üreticisine destek geldi.

Muğla PTT Başmüdürlüğü, bal ve arı ürünleri, narenciye, zeytin ve zeytin ürünleri ile badem ve badem ürünleri üreticilerine destek olmak amacıyla 18 Aralık – 31 Mart arasında gönderi adedine bakılmaksızın %25 oranında indirim uygulanmak üzere ‘Bölgesel Ürün Kampanyası’ başlattı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Muğla PTT Başmüdürü Kenan Çınar;

“Muğla PTT Başmüdürlüğü olarak yöremize has ürünlerden bal ve arı ürünleri, narenciye, zeytin ve zeytin ürünleri ile badem ve badem ürünleri üreticilerine destek olmak amacıyla bu ürünlere ait kargo gönderileri için 18 Aralık – 31 Mart arasında gönderi adedine bakılmaksızın %25 oranında indirim uygulanmak üzere ‘Bölgesel Ürün Kampanyası’ başlatılmıştır.

Yaygın hizmet ağıyla Türkiye’nin evrensel posta hizmet sağlayıcısı olan PTT A.Ş. sürekli iyileşme ve gelişme bilinciyle, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam ve zamanında karşılayarak, müşteri memnuniyeti ve bağlılığını artırmayı hedeflemekte ve bundan böyle de bu tür kampanyalar ile müşterilerimizin yanında olmayı planlamaktadır. Bu kampanya ile üreticilerimizin farklı pazarlara açılmasının desteklenmesi, yöresel kalkınmada şirketimizle birlikte müşterilerimiz için de katkı sağlayacaktır.

 

PTT ile ilgili her türlü şikâyeti etkin biçimde ele almayı, müşteri odaklı bir şekilde çözmeyi, yasal gerekliliklere ve ilgili diğer şartlara uygun hareket ederek bilgi varlıklarının gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini, sürekliliğini ve kontrolünü sağlamayı, çalışanlarımızın kalite, çevre, bilgi ve iş güvenliği bilinçlerini sürekli yüksek tutmayı amaçlayan Şirketimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada bize bu yolda eşlik eden müşterilerimizin yanında olmaya devam edecektir. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500