Advert
Advert
Advert

İYİ PARTİ’DE KONGRE TELAŞI…

İYİ PARTİ’DE KONGRE TELAŞI…
Bu içerik 1595 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

14 Ocak 2018 tarihinde kurucu ilçe başkanı Mehmet Çayırlı tarafından oluşturulan İYİ Parti Milas İlçe Yönetimi, genel merkez talimatıyla 6 Şubat’ta ilk olağan genel kurulunu gerçekleştirecek.

8 Aralık 2017 tarihinde İYİ Parti genel merkezi tarafından kurucu il Başkanı olarak İncilay Gezgin Şekerdağ’ın atanmasıyla başlayan süreçte, partinin Milas teşkilatını kurmakla görevlendirilen Mehmet Çayırlı, kuruluş çalışmalarını tamamlayarak, yönetim kurulunu oluşturdu. İYİ Parti’nin, yapılacak ilk seçimlerde sandık listelerinde yer alabilmesi için tüm yurt genelinde, birinci olağan genel kurullarını yapma çalışmaları da genel merkez tarafından başlatıldı. Bu kapsamda Milas ilçe teşkilatı ise, birinci olağan genel kurulunu 6 Şubat 2018 Salı günü, parti hizmet binasında gerçekleştirecek.

Mehmet Çayırlı tek aday…

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı’nın, 1’nci Olağan Genel Kurula tek aday olarak katılması beklenirken, 14 Ocak’ta tanıtılan 33 kişilik yönetim kurulu listesinde bir ismin değişeceği belirtildi.

Başkan Çayırlı, 141 delegenin oy kullanacağını ifade ederken; aslında bu sayının 200’ün üzerinde olduğunu ancak kongre tarihinin alındığı zaman diliminde 141 üyenin kayıtlı olduğunu ve yasa gereği ancak bu delege sayısının oy kullanabileceğini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500