Advert
Advert
Advert

FUTBOL VE VOLEYBOLDA ŞAMPİYONLUK MÜCADELESİ…

FUTBOL VE VOLEYBOLDA ŞAMPİYONLUK MÜCADELESİ…
Bu içerik 451 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni Milasspor - Ortakent Yahşispor

İzmir Saint Joseph - Milas Belediyespor

İlçemizi Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde temsil eden Yeni Milasspor, haftanın en zor maçı için Milas stadyumuna çıkıyor. 4 Şubat Pazar günü şampiyonluktaki en büyük rakibi Ortakent Yahşispor ile oynayacak olan Yeni Milasspor müsabakaya lig lideri ve namağlup takım olarak, galibiyet için çıkıyor.

İkinci Ligde ilçemizi temsil eden Milas Belediyesi Büyük Erkekler Voleybol Takımı da, Yeni Milasspor Futbol Takımı gibi şampiyonluk yolunda kendisi ile mücadele eden grup lideri İzmir Saint Joseph karşılaşması için 4 Şubat Pazar günü saat 18.30’da Alsancak Spor Salonu’na çıkacak.

Her iki takımımıza da oynayacakları lig ve şampiyonluk maçlarında başarılar diliyoruz.

Süper Amatör Küme Ligi Maç Programı:

3 Şubat Cumartesi saat 14.00

Seydikemer Belediyespor - Muğla Üniversitesi

4 Şubat Pazar saat 14.00

Yeni Milasspor - Ortakent Yahşispor

Köyceğiz Belediyespor - Dalaman Belediyespor

Turgutreisspor - Gümüşlük Gençlikspor

Göcek Belediyespor - Marmaris Gençlikspor

Dalyanspor - Karaovaspor

BAL Ligi Maçları:

4 Şubat Pazar saat 14.00

Yatağanspor - Kuşadasıspor

Torbalıspor - Ortaca Belediyespor

Bozdoğanspor - Şuhut Belediyespor

Ödemişspor - Dikilispor

Kale Belediyespor - Uşak Vefaspor

Sandıklıspor - Sarayköy 1925

Sökespor - Çal Belediyespor

2. Amatör Küme Maçları:

3 Şubat Cumartesi saat 12.00

Milasgücü - Gündoğanspor

4 Şubat Pazar saat 12.00

Milas Dörtyol Gençlikspor

U19 Ligi Maçları:

3 Şubat Cumartesi saat 12.00

Beçin Gençlikspor - Menteşe Yerküpespor

B.B.Bodrumspor - Muğlaspor

U17 Ligi Maçları:

4 Şubat Pazar saat 14.00

Yeni Milasspor - Menteş Gençlikspor (Güllük)

Muğlaspor - Gündoğanspor

U15 Ligi Maçları:

3 Şubat Cumartesi

Yeni Milasspor – Milasgücü (Güllük)

4 Şubat Pazar

Milas Gençlikspor - Menteşe Yerküpespor (Güllük)

Masterlar Futbol Ligi Maçları:

3 Şubat Cumartesi saat 17.00

Balçova Masterler - Milasspor Masterler

4 Şubat Pazar

Menemenspor - Bodrumspor

Turgutluspor - Foçaspor

Didimspor - Marmarisspor

Aliağaspor - Manisaspor

VOLEYBOL KARŞILAŞMALARI…

İkinci Lig Maçları:

4 Şubat Pazar saat 18.30

İzmir Saint Joseph - Milas Belediyespor

Denizli Acıpayam - Seydikemerspor

Aydın Büyük Şehir - Köyceğizi Gölköy

Menteşe Merkez - Selçuk Belevi

Yaş Grubu Maçları Erkekler:

3 Şubat Cumartesi

Saat 14.00

Milas Belediyespor - Marmaris Beldibispor

Kızlar Grubu:

Saat 15.30

Milas Belediyespor - Turgutreisspor

4 Şubat Pazar Kızlar

Saat 13.00

Milas Dörtyol Gençlikspor - Bodrum İhtisasspor B

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500