Advert
Advert
Advert

MİLASSPOR MASTERLERI SPOR SAATİN’DE…

MİLASSPOR MASTERLERI SPOR SAATİN’DE…
Bu içerik 685 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Her Çarşamba Radyo Gözlem’de yayınlanan Spor Saat’nin 31 Ocak Çarşamba günkü konukları Milasspor Masterler Futbol Takımı Antrenörü Hasan Ali Arıkan ve Takım Kaptanı Masterler Milli Takım Futbolcusu Kemal Aydeniz oldular.

Spor Muhabiri Hüseyin Açar’ın hazırlayıp sunduğu Spor Saati, Milas’ın sporda ki sesi olmaya devam ediyor.

Milas Masterler Futbol Takımı’nın, Ege Bölgesi’ndeki Lig mücadelesi ile ilgili açıklamalar yapan Antrenör Hasan Ali Arıkan; “çok uzun yıllar önce futboldaki heyecanlarımızı Milasspor Masterlerı ile yeniden yaşıyoruz” diyerek, Milasspor Masterler Futbol Takımı’nın Milas’ı katıldığı ligde en iyi şekilde temsil etmeye çalıştığını söyledi.

Arıkan; “Milas, sporun her dalında son derece yoğun bir şekilde kendi ve sesini duyurmak için çalışıyor. Özellikle futbolda yetenekli genç futbolcular olmasına rağmen bu gençlerimize verebileceğimiz geniş imkânlar yok. Milas, spor tesisleri olarak beklediğimiz ve istediğimiz durumda değil. Mevcut futbol sahasının durumunu herkes iyi biliyor. Böylesine olumsuz şartlarda spor yapmaya çalışan gençlerimizin başarılı olma şansları da kesinlikle hiç yok.

Yerel yöneticilerimiz, kulüp idarecileri, Milas spor camiası, Milaslı iş adamları, esnaflarımız, oda temsilcilerimiz hep birlikte, Milas gençliğinin kötü alışkanlıklardan kurtulması için gençlerimize spor sahaları için birlikte hareket etmelidirler.

Sporun her alanında başarının temel şartı modern spor sahalarının, salonların bir şehirde olmasıdır. Bu anlamda beklentilerimiz de sporda başarının artması yönünde yapılacak olan yeni yatırımlardır” dedi.

Spor Saati’nin diğer bir konuğu olan Milasspor Masterler Futbol Takımı Kaptanı, Milli Takım Futbolcusu Kemal Aydeniz’de, Spor Saati dinleyicilerine sevgi ve selamlarını göndererek, Milasspor Masterlerı ile yeniden futbola dönmenin heyecanını yaşadığını söyledi. “Amacımız belli bir yaş sonrası yine futbol oynayabildiğimiz ve birlikte olabilmemizin güzelliğini yeni nesil gençlerimiz göstermektir” diyen Kemal Aydeniz, Masterler Milli Takımında yer alması ile ilgili olarak; “bu oluşumda olabildiysem bunu Masterler futbol takımındaki antrenörlerime ve takım arkadaşlarıma borçluyum” dedi.

Milas’ta spor yapan tüm gençlere seslenen Kemal Aydeniz; “spor hepiniz için bir yaşam şekli olsun” diyerek, Milas adına mücadele eden tüm spor kulüplerine ve bireysel olarak yarışan tüm sporculara başarı dileklerini iletti.

Milas’ın Mor-Beyaz formasını uzun yıllar giyen Milas Masterler Futbol Takımı Antrenörü Hasan Ali Arıkan ve Takım Kaptanı Kemal Aydeniz Radyo Gözlem’e ve Spor Saati’ne Milas’ın spordaki sesi olduğu için teşekkür ettiler.

Milas’ı Süper Amatör Küme Ligi’nde temsil eden Yeni Milasspor’la ilgili olarak yaptıkları açıklamada ise; “gönlümüz yıllarca formasını giydiğimiz spor kulübümüzün hak ettiği ligde yer almasından yana” diyerek, şampiyonluk yolunda Yeni Milasspor’a  başarı dileklerini ilettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500