Advert
Advert
Advert

MOR BEYAZLILARDA HEDEF BÜYÜK…

MOR BEYAZLILARDA HEDEF BÜYÜK…
Bu içerik 585 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milasspor Masterler futbol takımı, Balçova maçına hazırlanıyorlar.

Türkiye Ege Bölgesi Masterler Ligi’nde ilçemizi temsil eden Milasspor Masterler futbol takımında hedef, Mayıs ayı içinde Antalya’da yapılacak olan Masterler Türkiye Şampiyonası’na katılabilmek olarak açıklandı.

Ege Bölgesi Masterler Ligi’nde, ligin ilk yarısını 16 puanla dördüncü sırada tamamlayan Milasspor Masterlerı son olarak geçtiğimiz hafta Ören stadyumunda, Ege Bölgesi Ligi’nde yer almayan Marmarisspor Masterler futbol takımı ile ikinci yarıya hazırlık anlamında yaptığı karşılaşmadan 1-0 mağlup ayrıldı.

2017-2018 sezonunda kurulan Mor-Beyazlı Milasspor Masterler Takımı ligin ilk yarısında oynadığı toplam 9 müsabakada, 5 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı.

Milasspor Masterler futbol takımının teknik sorumluluğunu yapan Hasan Ali Arıkan, ligin ilk yarısını dördüncü sırada tamamlayan Milasspor futbol takımının hedefinin lig sonunda ilk dört sıra içinde yer alarak, Mayıs ayında Antalya’da yapılacak olan Masterler şampiyonasına katılmak olduğunu vurgulayarak; “aramıza yeni katılan futbolcularımızla birlikte bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

“Geçen hafta sonu Ören’de oynanan Marmarisspor Masterler maçında, hafta sonu Cumartesi günü İzmir’de oynayacağımız Balçova lig maçı öncesinde takım olarak eksikliklerimizi gördük” diyen Teknik Sorumlu Hasan Ali Arıkan, Balçova maçına galibiyet için gideceklerini belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500