Advert
Advert
Advert

PASKAL, MAZBATAYI ALDI…

PASKAL, MAZBATAYI ALDI…
Bu içerik 1605 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

27 Ocak 2018 Cumartesi günü yapılan olağan genel kurulda yeniden başkanlığa seçilen Nurol Paskal, İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı…

Tek adaylı gerçekleşen kongre sonrasında yeniden Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı’na seçilen Nurol Paskal, İlçe Seçim Kurulu Müdiresi Havva Ömercioğlu’ndan mazbatasını aldı.

Mazbatasını almak üzere İlçe Seçim Kurulu’na tek başına gelen Oda Başkanı Paskal; “Bizler şoför esnafıyız. Şu anda yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarımız da işlerinin başında, vatandaşa hizmet ediyorlar. Dolayısıyla onların zamanını çalmamak, işlerinden geri koymamak adına tek başıma geldim. Onların adına da mazbatalarını ben alacağım” diyerek, gerçekleşen kongreye katılan tüm konuklara ve üyelerine bir kez daha teşekkür etti.

Mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Müdürü Havva Ömercioğlu’nun elinden alan Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal, İlçe Seçim Kurulu Müdiresi Ömercioğlu ve tüm personele de, sorunsuz geçen kongre nedeniyle teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500