Advert
Advert
Advert

MEHMETÇİK İÇİN GÖNÜLLÜ KAN BAĞIŞINDA BULUNDULAR…

MEHMETÇİK İÇİN GÖNÜLLÜ KAN BAĞIŞINDA BULUNDULAR…
Bu içerik 817 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçtiğimiz günlerde göreve gelen AK Parti Milas İlçe Gençlik Kolları Başkanı Av. Kadir Bingöl ve arkadaşları, Muğla İl Başkanlığı tarafından başlatılan kan bağışında bulunmak üzere Muğla’ya koştu…

İlçe Başkanları toplantısı için Muğla’da bulunan AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar ve İl Başkanı Kadem Mete’nin katıldığı kan bağışı etkinliğine, ilçemizden; Çiğdem Yıldız, Mehtap Tireli, Rabia Yıldırım, Hasret Nisa Serin, Deniz Umutlu, Kemal Ekin, Gültekin Genç ve Halime Çoban katıldı.

Her zaman yanlarında olacağız…

Türk Ordusu’nun Suriye topraklarında, sınır güvenliğimizi koruma amaçlı operasyonda olduğunu, ülkemizin toprak bütünlüğüne göz diken terör gruplarına karşı Mehmetçiğin canıyla-kanıyla mücadele ettiğini belirten AK Parti Milas İlçe Gençlik Kolları Başkanı Av. Kadir Mete; “Muğla İl Başkanlığımız tarafından Mehmetçiğimiz için kan bağışı kampanyası başlatıldı. Bu çağrıya Milas gençliği olarak sessiz kalamazdık. Çağrıyı alır almaz yönetim kurulundaki arkadaşlarımla birlikte Muğla’ya koştuk.

Etkinliğe bizimle birlikte il merkezimiz ve tüm ilçelerimizdeki gençlik kollarındaki arkadaşlarımız da katıldılar. Gece-gündüz demeden bu cennet vatan uğruna kanını-canını hiçe sayan kahramanlarımıza sadece dua etmekle kalmadık, kalmayacağız. Biz de kanımızla, gerekirse canımızla onların yanında olacağız.

Hep söyledik, yine söylüyoruz; biz bu ülkeye aşığız. Biz bu millete sevdalıyız. Tüm Türkiye, operasyondaki Mehmetçik için dua ve gözyaşı dökerken, Ege’nin efeleri sessiz kalamazdı” diyerek, etkinliği düzenleyen İl Başkanlığına, il gençlik kolları başkanlığına ve ilçemizden bağış için Muğla’ya giden arkadaşlarına teşekkür etti.

İlçe başkanımızın varlığı bize moral oldu…

AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar’ın da, ilçe başkanları toplantısı için Muğla’da olduğunu belirten İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bingöl; “İlçe başkanımızın da aramıza katılması bizlere moral verdi. Hepimizden önce ilçe başkanımız kan bağışında bulundu. Kendisini hem kutluyor, hem de biz gençlere örnek davranışı nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500