Advert
Advert
Advert

ÖDÜLLÜ TURNUVADA GERİ SAYIM BAŞLADI…

ÖDÜLLÜ TURNUVADA GERİ SAYIM BAŞLADI…
Bu içerik 705 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlikspor Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Mahallelerarası Halı Saha Futbol Turnuvası, Şubat ayının ilk haftasında oynanmaya başlıyor.

Geçen sene 12 mahalle takımı ile oynanmaya başlayan ve geleneksel hale getirilmesi düşünülen, bol ödüllü futbol turnuvasında artık geri sayım başladı.

29 Ocak Pazartesi günü akşamına kadar başvuruların yapılabileceğini belirten Milas Gençlikspor Kulüp Başkanı Ersin Köksal, 31 Ocak Çarşamba günü turnuvaya katılan takımlarla turnuva toplantısı yapılacağını belirterek; “Şubat ayının ilk haftasında turnuva maçlarımız oynatmaya başlıyoruz” dedi.

Şuana kadar 16 mahalle takımının turnuvaya katılmak için başvuruda bulunduğunu vurgulayan Başkan Köksal, katılım tarihine kadar sayının daha da artabileceğini söyledi.

Milas mahalleleri arasında dayanışmayı, birlik ve beraberliği sağlamak adına düzenledikleri futbol turnuvasının en iyi şekilde geçmesi için gereken her çalışmayı yaptıklarını da söyleyen Başkan Köksal; “turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür ediyorum” dedi.

Milas Belediyesine ait Cumhuriyet Mahallesi’ndeki spor kompleksi halı sahasında oynanacak olan futbol turnuvası karşılaşmalarının hakemliklerini Purtaza Panay ve spor muhabiri Hüseyin Açar yapacaklar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500