Advert
Advert
Advert

HAFTASONU 2 ODA’DA KONGRE HEYECANI…

HAFTASONU 2 ODA’DA KONGRE HEYECANI…
Bu içerik 984 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

27-28 Ocak 2018 tarihlerinde, Milas Şoförler ve Otomobilciler Odası ile Esnaf ve Sanatkârlar Odası üyeleri, yeni yönetimi belirlemek üzere sandık başına gidecekler.

Ocak ayını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde ilçemizdeki Oda’lar, ardı ardına kongrelerini gerçekleştiriyorlar. Geçtiğimiz hafta aynı gün olağan genel kurullarını gerçekleştiren Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası ile Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Odası’nın ardından bu kez Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası üyeleri, yeni yönetimlerini belirlemek üzere sandık başına gidecekler.

27 Ocak 2018 Cumartesi günü kendi hizmet binasında gerçekleşecek olan kongrede, yaklaşık 1400 üye oy kullanacak. Şu ana kadar ikinci bir aday çıkmazken, mevcut başkan Nurol Paskal’ın, tek liste olarak seçimlere gideceği öngörülüyor.

Şoförler Odası’ndan bir gün sonra ise bu kez Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na bağlı üyeler, yeni yönetimini belirleyecekler. Esnaf Odası’nda da mevcut başkan Celal Devrim yeniden ve tek aday olarak seçimlere gireceği öngörülürken, 28 Ocak 2018 Pazar günü Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda, yaklaşık 2270 üyenin oy kullanması bekleniyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500