Advert
Advert
Advert

TARİŞ YÖNETİMİNDEN MİZO’YA ZİYARET…

TARİŞ YÖNETİMİNDEN MİZO’YA ZİYARET…
Bu içerik 813 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kısa bir süre önce yeni hizmet binasına taşınan Milas Ziraat Odası (MİZO) Başkanlığı’nı ziyaret eden Tariş 153 Nolu Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Gül ve yönetim kurulu üyeleri, Oda Başkanı İsmail Atıcı’ya yeni oda binasının Milas’a hayırlı olmasını dilediler…

MİZO’ya ait yeni hizmet binasında gerçekleşen ziyarette, Tariş 153 Nolu Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Gül ve yönetimi, tüm binayı dolaşarak, Başkan Atıcı’dan yeni bina hakkında bilgi aldı.

Milaslı çiftçilere yakışır bir hizmet binasının inşa edildiğini belirten Kooperatif Başkanı Gül; “Dileğimiz odur ki bu güzel binada, tüm çiftçilerimize faydalı, güzel hizmetlerde bulunulur. Oda yönetimi, her türlü detayı düşünerek bir bina inşa etmişler, dolayısıyla çiftçilerimiz her türlü tarımsal faaliyetindeki ihtiyacını buradan karşılayabilecek. Emek veren herkesi kutluyor, oda yönetimine ve Milaslı çiftçilerimize yeni hizmet binasının hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Gerçekleşen ziyaret nedeniyle Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı da konuklarına teşekkür ederken, Milaslı çiftçilerden alınan aidatların, kendilerine hizmet olarak geri döndüğünü söyledi.

Ziyaret yapılan sohbetin ardından son buldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500