Advert
Advert
Advert

2 MAÇ, 2 GALİBİYET…

2 MAÇ, 2 GALİBİYET…
Bu içerik 1165 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Yaş grubu maçlarına 2 galibiyetle başladı…

Muğla Yaş Grubu voleybol müsabakalarında yer alan ilçemiz temsilcisi Milas Belediyespor, hem kızlarda hem de erkeklerde oynadığı ilk karşılaşmaları kazanarak, lige moralli başladılar.

Yaş Grubu kızlar kategorisinde yer alan Antrenörlüğünü Ünsal Çelik’in yaptığı Milas Belediyespor voleybol takımı grubunda oynadığı ilk maçta, deplasmanda Turgutreisspor’u 3-0 yenerken, Antrenörlüğünü Eşref Mete’nin yaptığı Milas Belediyesi Yaş Grubu erkekler voleybol takımı da ilk maçlarında Datça Belediyespor voleybol takımını, Milas Spor Salonu’nda 25 Ocak Perşembe günü oynadığı maçta 3-0 yendi.

Donduran Soğukta, Sıcak Müsabaka…

Milas Belediyespor:3 - Datça Belediyespor:0

Maçın Hakemleri: Safiye Dili, Filiz Kın, Ali Kemal Sarı, Dilek Şahin, Meliha Tosun, Feride Gökçe.

Gözlemci: Cengiz Meriç.

Milas Belediyespor: Mert Mutlu, Utku Dal, Ali Rıza Sezer, Emirhan Kök, Kenan Buğra Turan, İzzet Erdoğan, Mustafa Kaan Durmaz, Çağan Kırşen, Fatih Kırçın, Dursun Kaan Akın.

Antrenör: Eşref Mete.

Datça Belediyespor: Hasan Efe Fatih, Kenan Çakır, Fahri Yağız Keskin, Bedirhan Keskin, Çınar Doğan, Berkin Uysal, Berkay Küçükdemirtaş, Efe Yağız Işık.

Antrenör: Fırat Aydoğan.

Yaş grubu erkekler voleybol karşılaşmasında, Milas Spor Salonu’nda yapılan mücadelede Milas Belediyespor ile Datça Belediyespor’un küçük sporcularının maç heyecanı az sayıda voleybolseverin gönlünü ısıtırken, spor salonun buz gibi havası vicdanları üşüttü.

Kırık pencerelerden giren keskin soğuya rağmen mücadele etme hırslarını sahaya yansıtan 2 takımın küçük sporcuları, her türlü alkışı ve övgüyü hak ettiler.

Buz gibi bir salonda müsabaka yapmak zorunda kalan 2 takımın sporcuları maçın neticesine bakmadan, müsabaka sonrasında birbirlerini kutlamaları da maçın en çarpıcı ve en güzel görüntüleri olarak hafızalarda kaldı.

Milaslı voleybolseverlerin ne zaman yıkılacağı belli olamayan ve yeniden ne zaman yapılacağı bir soru işareti olarak kalan kapalı spor salonunda sadece alt yapı voleybol takımları değil, Milas’ı profesyonel ikinci ligde temsil eden Milas Belediyespor Büyük Erkekler voleybol takımı da aynı salonda müsabakalarına çıkarak, Milas için mücadele etmeyi sürdürüyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500