Advert
Advert
Advert

KAHRAMAN TÜRK ORDUSUNUN SONUNA KADAR YANINDAYIZ…

KAHRAMAN TÜRK ORDUSUNUN SONUNA KADAR YANINDAYIZ…
Bu içerik 916 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ülkü Ocakları tarafından Türkiye'nin Afrin'e yönelik operasyonunda yer alan askerler için dualar ve Fetih Suresi okunacak…

Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'deki terör örgütü mensuplarına yönelik "Zeytin Dalı Harekatı" adıyla başlattığı harekat nedeniyle, askerlere dualarla destek olmak amacıyla Milas Ülkü Ocakları tarafından hizmet binasında bu akşam saat 19’da Kur-an'ı Kerim Tilaveti ve Fetih Sureleri okunarak dualar edilecek.

Düzenlenecek olan etkinlikle ilgili bilgi veren Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül; “Ülkü Ocakları olarak dün olduğu gibi bugünde Kahraman Ordumuzun yanında olmaya devam ediyoruz ve sonuna kadar edeceğiz. Henüz hedef, lisan ve savaş nedir bilmeyen çapulsuz piyonlar, hadsizce Türk Devletine karşı mevzi ve pozisyon almaya kalkmışlar, ardından itekleyen güçlerin gazına gelerek Devletimize kafa tutma gafletine düşmüşlerdir.

Bu mihvalde olası beka sorununa ve durumuna karşı Büyük Devletimiz haklı bir tavırla Afrin bölgesine karşı operasyon başlatmış ve Kahraman Türk Ordusu sınır ötesi harekata başlamıştır. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin öteden beri uyardığı ve işaret ettiği bölgede, güvenli (Hilâl şeklinde) bölge oluşturulması adına başlatılmış olan operasyona her anlamda destek vererek sonuna kadar Kahraman ordumuzun ve Aziz Milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Gerçekleşen operasyona bir nebze destek olabilmek adına Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz beyefendinin emir ve talimatları doğrultusunda askerlerimize destek olmak adına bu akşam Milas Ülkü Ocakları Hizmet Binası’nda saat 19:00 itibarı ile Kur-an'ı Kerim Tilaveti ve Fetih Sureleri okunarak dualar edilecektir.

Büyük Türk Milletimize ve Milaslı hemşerilerimize dualarımıza ortak olmaya davet ederek, Cenab-ı Allah'tan Türklüğün ve İslâmın son neferi olan Kahraman Ordumuza şanına layık bir zafer nasip etmesini diliyorum.

Ne Mutlu Türküm Diyene…

Kahraman Ordumuza Dualar ve Fetih Suresi ile destek oluyoruz.

Bugün saat 19’da dualarda buluşmak ümidi ile” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500