Advert
Advert
Advert

MİNİKLERİ SEVİNDİRDİLER…

MİNİKLERİ SEVİNDİRDİLER…
Bu içerik 569 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milaslı Fenerbahçeliler Grubu geçtiğimiz hafta içinde, Milas Hava Ersoy Anaokulu’na söz verdikleri basketbol potalarını, Okulun Müdiresi Berrin Ankaralı’ya teslim ettiler.

Basketbol potalarının teslimi için Hava Ersoy Anaokulu’na giden Milaslı Fenerbahçeliler adına bir konuşma yapan grup temsilcisi Hasan Tuzla; “Milas’ta Fenerbahçeliler Grubu’nun varlığını yaptığımız ve katıldığımız çeşitli etkinliklerle duyurmanın büyük keyfini yaşıyoruz” dedi. “Milaslı Fenerbahçelilerin sadece maç izleyen, maça giden veya spor etkinlikleri içersinde yer alan bir grup olmadığını yapmış olduğumuz farklı etkinliklerle duyurduk” diyen grup temsilcisi Hasan Tuzla; “Bugün de bu güzide okulumuzun minik öğrencilerini, sevgili çocuklarımızı sevindirmek için geldik. Onlara taşınabilir basketbol potaları getirdik. Çocuklarımızın yüzlerindeki sevinç bizim sevincimiz ve mutluluğumuzdur. Her zaman çocuklarımıza destek vermeye hazırız” dedi.

Teşekkür Etti…

Milas Hava Ersoy Anaokulu Müdiresi Berrin Ankaralı da yaptığı konuşmasında; “Milaslı Fenerbahçelilere, öğrencimiz ve okulumuz adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Basketbol potaları, teslim töreni sonrasında minik öğrenciler ve okul yöneticileri ile günün anısına bir fotoğraf çektiren Milaslı Fenerbahçeliler; “Milas’ta etkinliklerimiz yıl içersinde devem edecektir” diyerek, okula ve öğrencilere veda ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500