Advert
Advert
Advert

MASTERLAR MİLLİ TAKIMINA ÇAĞRILDI…

MASTERLAR MİLLİ TAKIMINA ÇAĞRILDI…
Bu içerik 1450 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Masterler Futbol Takımı Kaptanı Kemal Aydeniz, Masterler Milli Takımın Bartın’da ki kamp çalışmalarına davet edildi.

Ege Bölgesi Masterler Futbol Ligi’nde Milas’ı temsil eden Milasspor Masterler futbol takımının sporcularından, Milasspor’un eski futbolcularından ve takım kaptanlarından biri olan Milas Belediyesi personeli Kemal Aydeniz, Masterler Ligi’ndeki başarılı futboluyla Masterler Milli Takımın Bartın’da ki hazırlık kampına çağrıldı.

Milasspor Masterler Genel Koordinatörü Erkan İşli ile birlikte Bartın’daki Milli Takım kampına katılan Kemal Aydeniz, Milli Takımla ilk çalışmasını 19 Ocak Cuma günü yaptı.

20 Ocak Cumartesi günü Bartın Şehit Uğur Akyer Masterler futbol takımı ile ilk hazırlık karşılaşmasını yapacak olan Masterler Milli Takımı 21 Ocak Pazar günü Bartın’da son olarak, Bartın İl Özel İdare Masterler futbol takımı ile oynayacak.

Masterler Milli Takımında Yer Alması Bizleri Mutlu Etti…

Milasspor Masterler Futbol Takımı Koordinatörü Erkan İşli, Milli Takım ve Masterler Futbol ligi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Bartın’a Masterler Futbol Ligi’nin ikinci yarı toplantısı için gittiğini belirterek; “Milli takımımızın Bartın’da ki hazırlık karşılaşmalarında takımımızın sporcusu Kemal Aydeniz’in de takımın bir parçası olarak yer alması, Milasspor Masterlerı olarak hepimizi çok mutlu etti” dedi.

“Bartın’a gitmeden önce hava limanında Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat’la karşılaşmamız son derce güzel bir tesadüf oldu” diyen Erkan İşli, Başkan Tokat’ın hem Milasspor Masterlerına hem de Masterler Milli Takımına çağrılan Kemal Aydeniz’e başarılar dilediğini söyledi.

Teşekkür Etti…

Masterler Milli Takım kampına çağrılan başarılı futbolcu Kemal Aydeniz yaptığı açıklamada, kendisini Masterler Milli Takım kampına davet eden Masterler Milli Takım Sportif Direktörü Alpay Özer’e ve kendisine destek olan Milaslı hemşerilerine teşekkür ederek, çok uzun yıllar sonra Milas Masterler futbol takımı ile özlediği futbola dönüş yaptığını vurgulayarak; “yeniden futbolculuk dönemlerimizdeki aynı heyecanı yaşamanın sevinci ve mutluluğu içindeyim” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500