Advert
Advert
Advert

ZAVENDİK'İN 5 ZEYTİNYAĞI MARKASI OLDU…

ZAVENDİK'İN 5 ZEYTİNYAĞI MARKASI OLDU…
Bu içerik 2143 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Selimiye - Bafa karayolu kenarındaki modern tesislerinde zeytinyağı üretimi yapan ve restoran işletmekte olan Zavendik  Zeytinyağı Fabrikası'nı ziyaret etti.

Hürriyet Gazetesi Ege Eki Yazı İşleri Müdürü Adnan Kaya ile birlikte Zavendik Zeytinyağı Fabrikası'nı ziyaret eden Özer, her bakımdan örnek gösterilebilecek temizlik ve hijyenik ortama sahip bir fabrikada üretim ve depolama yaptıkları için işletmenin yöneticisi Emre Sivri'yi kutladı. Karayolu kenarında 10 dönümlük bir alanda zeytinyağı fabrikası ve restoran tesisleri bulunduğunu belirten fabrikanın yöneticisi Emre Sivri, fabrikanın Liram Gıda Ltd. Şti. olarak işletilmekte olduğunu belirterek "Ürettiğimiz zeytinyağı için beş markamız oluştu. Bunlar; Liram Köy Pazarı, Liram, Potamya,  Koliva ve Zavendik. Bu yıl üretimimiz çok kaliteli. Soğuk sıkım ve ayrıca sıcak sıkım olarak elde edilmiş üretimimiz var. 1088 şişe için de coğrafi işaret almak üzere MİTSO'ya başvuruda bulunacağız" diye konuştu.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de örnek bir zeytinyağı fabrikasına sahip oldukları için Emre Sivri'yi kutlayarak "Milas zeytinyağını en iyi şekilde temsil ettiğiniz için teşekkür ederim" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500