Advert
Advert
Advert

ERŞEN, ADD’NİN YENİ BAŞKANI…

ERŞEN, ADD’NİN YENİ BAŞKANI…
Bu içerik 1285 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçtiğimiz hafta sonunda olağan genel kurulunu gerçekleştiren Atatürkçü Düşünce Derneği’nin (ADD), genel kurul sonrası oluşan yeni yönetimi ilk toplantısını yaparak, görev dağılımını gerçekleştirdi…

Gerçekleşen genel kurul sonrası yönetime seçilen; Gülçin Erşen, Galip Alper, Faik Baklan, Aslı Küçük, Hülya Özbek, Ahmet Kaya ve Hilmi Karaoğlan, ADD şube binasında ilk toplantısını yaparak, görev dağılımını gerçekleştirdi.

Saygı duruşu ile başlayan görev dağılımı toplantısı sonrasında, ADD Milas Şubesi’nin 90’lı yıllarda yurt genelindeki kurulan 17’nci şube olduğu belirtilerek, köklü bir derneğin geçmişten günümüze topluma bir şeyler vermeye çalıştığı belirtildi.

Kongrede en fazla oyu alan ve yeni yönetimin ortak kararıyla ADD Milas Şubesi Başkanlığı’na seçilen Gülçin Erşen, oylama sonrasında kısa bir açıklama yaptı.

Erşen, yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek; “Atatürkçü, yüreğinde vatan sevgisi taşıyan, cumhuriyetin temel değerlerine sahip çıkan herkesi, hangi siyasi görüşte; dil, din, ırk, mezhep ayrılığı gözetmeksizin deneğimiz çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz.

Tüm siyasi partilere eşit mesafede olup, hem siyasi partilerle hem de ilçemizdeki tüm sivil toplum kuruluşları, oda ve derneklerle, ilkelerimiz doğrultusunda ve toplum yararına birlikte çalışmaya hazırız. ADD olarak Kırmızıçizgilerimiz belli ve bu doğrultuda toplumun bütün kesimleriyle işbirliği içerisinde hareket edeceğiz” dedi.

Yapılan ilk toplantı sonrasında görev dağılımı da şu şekilde belirlendi:

Gülçin Erşen (Başkan), Galip Alper (Başkan Yardımcısı), Faik Baklan (Sayman), Aslı Küçük (Yazman-Sekretarya), Hülya Özbek (Üye), Ahmet Kaya (Üye) ve Hilmi Karaoğlan (Üye).

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500