Advert
Advert
Advert

EMFED’DEN, BAŞKAN TOKAT’A NEZAKET ZİYARETİ…

EMFED’DEN, BAŞKAN TOKAT’A NEZAKET ZİYARETİ…
Bu içerik 890 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Rıza Kaymakçı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkan Yardımcıları Mehmet Sert, Zülfikar Soyvural, Genel Sekreter Selami Gökçe ve Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Kalay ile beraber,  Başkan Tokat’ı ziyaret eden EMFED Başkanı Rıza Kaymakçı ziyarette gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgi aktardı ve Milaslı Emlak Müşavirleri tarafından düzenlenen yemeğe davet etti.

EMFED Federasyonu’nun, Türkiye’nin bütün emlakçılarının esnaf, tacir ayrımı yapmadan kucaklayarak tek çatı altında toplamak üzere kuruduğunu belirten Kaymakçı; “Amacımız hizmette kalite, paylaşımda adalet duygusunu yüceltmek, mesleki bilgi ve birikimlerimizi çağdaş bir ortamda paylaşıma açmak, modern değerler doğrultusunda etik çerçeveden sapmadan güçlü bir emlak dünyası oluşturmak üzere yeni açılımlar yapmaktır. Gayrimenkul sektörümüzün Avrupa Birliği standartlarına ulaştırılması için ve yasal zeminin oluşturmak üzere çalışmalarımız sürmektedir. Daha kaliteli hizmet verebilmemiz için eğitimin gerekliliğine olan inancımız bizi sık aralıklarla seminerler, paneller düzenlemeye itmektedir” dedi.

Ziyaret için EMFED Başkanı Kaymakçı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, federasyonunun çalışmalarında başarı diledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500