Advert
Advert
Advert

ŞAMPİYON BEÇİN GENÇLİKSPOR SPOR SAATİN’DE…

ŞAMPİYON BEÇİN GENÇLİKSPOR SPOR SAATİN’DE…
Bu içerik 1295 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Spor Muhabiri Hüseyin Açar’ın hazırlayıp sunduğu Radyo Gözlem’de yayınlanan Spor Saati, bu Çarşamba Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi, Antrenör Âlim Deligöz, takım kaptanlarından futbolcu Çağrı Arıkan ve takımın sporcularından Beytullah Erden’i konuk olarak ağırladı.

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor’un 2017-2018 Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’ndeki şampiyonluğunun konuşulduğu programda, şampiyonluğa uzanan yolda yaşanan sıkıntılara değinildi.

Milas’ın Tüm Spor Kulüpleriyle Dostluğumuz Devam Etmektedir…

2016-2017 Muğla Amatör Spor Ligi’nde U19’larda grup şampiyonu olan ve Muğla Play Off ikinciliği ile İkinci Amatör Küme’den, Birinci Amatör Küme Ligi’ne yükselen Beçin Gençlikspor’un içinde bulunduğumuz sezonda Birinci Amatör Küme şampiyonu olması ve gelecek sezon Süper Amatör Küme Ligi’nde mücadelesinin konuşulduğu Spor Saati’nde, Kulüp Başkanı Erhan Çiftçi yaşanan şampiyonluklarda asıl pay sahibinin yağmur çamur demeden, sahada mücadele eden sporcular olduğunu vurgulayarak, kazanılan başarılar ve şampiyonluklar için Milas Beçin Gençlikspor ailesine teşekkür etti.

Başkan Çiftçi, Milas Belediye Başkanı ile Muğlaspor Yöneticisi İlgin Göktepe’ye verdikleri destek için teşekkür ederek, Milas’ın adını en güzel şekilde duyurmak için mücadele eden tüm spor kulüplerini kutladı.

Milas’ta spor kulüpleri arasında ayrım olmaması gerektiğini de söyleyen Başkan Erhan Çiftçi; “liglerde aynı gruplarda mücadele etsek te saha dışında dostluklarımız ve saygımız tüm spor kulüpleri ile devam etmektedir” dedi.

Şampiyonluk Milas’a Armağan Olsun…

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü Antrenörü Âlim Deligöz; “yaşanan başarılarda, elde edilen şampiyonluklarda, gösterilen mücadelelerde herkesin payı vardır” dedi.

İki sezondur yaşanan şampiyonluklarla hem Beçin Gençlikspor’un hem de Milas’ın adını duyurduklarını vurgulayan Antrenör Âlim Deligöz, yeni sezon öncesinde A takımın sporcularının yeni futbol kulüplerine başarılı olması dileklerini ileterek, 2018-2019 sezonunda Süper Amatör Küme Ligi’nde mücadelelerini yine en iyi şekilde sürdüreceklerini söyledi. “Şampiyonluklarımız Milas’a armağan olsun” diyen Antrenör Deligöz, okul sporları ile mevcut spor tesisleri ile ilgili görüş ve düşüncelerini de Spor Saati dinleyicileri ile paylaştı.

Saha İçinde Mücadelemizi Yaptık…

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü futbolcularından Beytullah Erden; “yaşanılan şampiyonluk ve elde edilen başarılarda tüm Milas, Beçin ailesinin emeği çok büyüktür” diyerek, kendilerine sahip çıkan destek olan Beçin Gençlikspor Kulüp Başkanına, yönetimine, takım antrenörü ile takımın kaptanları Nusret Sezgin ve Çağrı Arıkan’a teşekkür ederek; “şampiyonluk yolunda birlikte mücadele ettiğim tüm arkadaşlarımı da kutluyorum” dedi.

Futbolcunun En anlamlı Günü Şampiyonluktur…

Milas Beçin Gençlikspor’un takım kaptanlarından Çağrı Arıkan’da yaptığı açıklamada, şampiyonluk mücadelesinde emeği olan tüm sporcu kardeşlerini kutlayarak; “takım kaptanımız Nusret Sezgin ile birlikte şampiyonluk yolunda mücadele ederek başarıya ulaşan tüm sporcularımızı antrenörümüzü ve Beçin yönetimini kutluyorum” dedi.

Spor Saati’ne ve Radyo Gözlem’e Teşekkür Ettiler…

17 Ocak Çarşamba günü Radyo Gözlem’de yayınlanan Spor Saat’ine konuk olan Beçin Gençlikspor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi, Antrenör Âlim Deligöz, Takım Kaptanı Çağrı Arıkan ve takımın futbolcularından Beytullah Erdem ortak olarak yaptıkları açıklamada; “Milas’ta futbol adına güzel başarılar yakalanıyor ancak bu başarıların kalıcı olması, yeni futbolcuların yetişmesi için Milas’a gerekli olan antrenman ve maç sahalarıdır” diyerek düşüncelerini belirttiler.

Mevcut Milas Şehir Stadyumu’nun acilen bakımdan geçirilerek, Milas sporuna en iyi şekilde hizmet etmesinin önemini vurgulayarak; “şuan ki haliyle bu sahalarda ne futbol oynanır ne de başarılı genç sporcular yetişir” diyerek duygu ve düşüncelerini dile getirdiler.

Milas sporuna her zaman destek olan, sporun ve sporcunun yanında olan Spor Saati ve Radyo Gözlem’e de teşekkür eden Spor Saati konukları; “hedefimiz Milas adını sporda başarılı bir şekilde duyurmaktadır” diyerek, Radyo Gözlem ve Spor Saati’ne veda ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500