Advert
Advert
Advert

ESNAF ODASI’NDAN ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ…

ESNAF ODASI’NDAN ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ…
Bu içerik 827 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim ve oda yönetim kurulu üyeleri, 10 Aralık 2017’de seçilen AKP Milas İlçe Teşkilatına, ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular.

AKP İlçe Başkanı Fahri Acar ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılan Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası yönetimi, gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunurken, 28 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan oda genel kurulu hakkında da bilgi paylaşımında bulundular.

Oda Başkanı Celal Devrim; “Bizler sivil toplum kuruluşu, sizler de siyaset kurumları olarak hem aynı gemide yol alıyoruz, hem de toplum için ortak kaygılar taşıyoruz. Biz, sadece üyelerimiz ve ailelerinin geleceğini düşünürken, sizler tüm toplumun geleceğini düşünmek ve şekillendirmek zorundasınız. Dolayısıyla ortak yönümüz halkımızdır.

Oda olarak küçük esnafının derdiyle dertleniyor, sevinciyle neşeleniyoruz. Onları mutlu etmek için yönetim olarak zaman mefhumu gözetmeksizin gece-gündüz koşuyoruz. Her geçen gün bu gayret, üye sayımızın artmasına, üye profilinin de değişmesine neden oluyor. Bir anlamda oda olarak biz de büyüyoruz. Elbette bu sevindirici bir gelişme ancak sorunların da artmasına neden olmaktadır. Fakat biz yorulmadan, bıkkınlık duymadan bu sorunları aşmaya çalışıyoruz.

Benzer sorumlulukları taşıyan kurumlar olarak, sözde değil her anlamda ortak çalışmaya hazırız. Yeter ki halkımıza, ülkemize bir şeyler verelim. Onların daha güzel bir ortamda, barış içinde ve refah seviyesi yüksek bir hale getirelim. Esnaf odası olarak iktidar partisinin ilçe temsilcisi olan sizlerden, özellikle büyük yatırımlar, yerel yönetimlerin sorumluluk alanına girmeyen konularda devreye girmenizi, ilçemizin her manada gelişmesine katkıda bulunmanızı istiyoruz” diyerek, seçilen yönetime başarılar diledi.

AKP Milas İlçe Başkanı fahri Acar da, nazik ziyaret için teşekkür ederek; “Bizler gördüğünüz gibi genç ve enerjisi yüksek bir ilçe yönetimiyiz. Biz de yorgunluğa düşmeden, umutsuzluğa kapılmadan, hiçbir ayırım gözetmeksizin bütün Milaslıları kucaklayan bir yönetim şekli sergileyeceğiz. Sizlerden gelecek her türlü talebin, yasal ölçülerde takipçisi ve sorunun çözüme kavuşması için öncülüğünü yapacağız.

Uzun zamandır sizleri, oda çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz ve yaptığınız çalışmaları da takdirle karşılıyoruz. Bundan sonra da her anlamda birlikteliğe hazırız” diyerek, oda genel kurulu için başkan Devrim’e ve üyelerine başarılar diledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500