Advert
Advert
Advert

ODALARI, KONGRE HEYECANI SARDI…

ODALARI, KONGRE HEYECANI SARDI…
Bu içerik 1381 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizdeki sivil toplum kuruluşlarından; Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası, Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Odası, Milas Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası, içinde bulunduğumuz Ocak ayı içerisinde olağan kongrelerini gerçekleştirecekler.

İçinde bulunduğumuz Ocak ayı içerisinde kongrelerini gerçekleştirecek olan, başkanlığını Özay Sabancı’nın yaptığı Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası ile başkanlığını Mustafa Sezgin’in yaptığı Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanlığı 16 Ocak 2018 Salı günü kongreleri yapacaklar. Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Odası olağan kongresini Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda yaparken, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası ise olağan genel kurulunu, Prof. Dr. Aşkıdil Akarca Sahnesi’nde gerçekleştirecek.

27 Ocak 2018 Cumartesi Günü Nurol Paskal’ın başkanlığını yürüttüğü Milas Şoförler ve Otomobilciler Odası, kendi hizmet binasında olağan genel kurulunu gerçekleştirirken, başkanlığını Celal Devrim’in yaptığı Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın kongresi ise 28 Ocak 2018 Pazar günü, Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda yapılacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500