Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

8. TURHAN SELÇUK KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLIYOR…

8. TURHAN SELÇUK KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLIYOR…
Bu içerik 712 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından bu yıl 8’ncisi düzenlenecek olan Uluslararası Turhan Selçuk Karikatür Yarışması başvuruları başladı. Yarışmanın son başvuru tarihi ise 30 Nisan 2018 olarak belirlendi. Yarışmada konu kısıtlaması olmayacak ve tüm çizerlere açık olacak.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın da yer aldığı seçici kurulda karikatüristler Kamil Masaracı, İzel Rozental, Rayma Suprani, Ali Şur, Eda Oral, Kemal Urgenç, Serter Karataban ve Turhan Selçuk’un eşi Ruhan Selçuk isimleri yer alacak.

Yarışma sonuçları 18 Mayıs ‘ta açıklanacak olup ödül töreni ise 14 Eylül’de gerçekleştirilecek. Ödül töreniyle birlikte Turhan Selçuk Karikatürlü Ev’de sergilenmeye değer görülen ve ödül alan karikatürlerin sergileneceği bir sergi açılacak. Sergi 1 Ekim’e kadar açık kalacak.

Yarışmanın birincisine 7.500, ikincisine 5.000 ve üçüncüsüne 3.000 Türk lirası ödül verilecek.

Yarışmaya katılacak sanatçıların eserlerini “8. Uluslararası Turhan Selçuk Karikatür Yarışması - Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü Hisarbaşı Mahallesi Belediye Caddesi No:24/A 48200 Milas, Muğla”  ya da info@milas.bel.tr ve milasbelediyebasin@gmail.com e-posta adreslerine göndermesi gerekiyor. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500