Advert
Advert
Advert

LOZAN CADDESİ TRAFİĞE AÇILDI…

LOZAN CADDESİ TRAFİĞE AÇILDI…
Bu içerik 1067 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe merkezinde yürütülen yol ve kaldırım yenileme çalışmaları sona erdi… Son olarak Lozan Caddesi üzerinde yapılan yol ve kaldırım çalışmaları da tamamlanarak yol araç trafiğine açıldı…

Milas Belediyesi tarafından Kuvayi Milliye, Ahmet Yesevi, Güveçdede, Gümüşkesen ve Hamdi Mergen caddelerinin düzenlenmesinin ardından Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince son etap olan Lozan Caddesi üzerinde başlatılan yol ve kaldırım çalışmaları da tamamlanarak yol araç trafiğine yeniden açıldı. Geçtiğimiz hafta sonu itibari ile yağışlı havaların son bulması ile çalışmalara yeniden başlayan ekipler Lozan Caddesi’nde son sıcak asfalt kaplamayı da tamamladı. Ekipler son olarak İsmetpaşa Mahallesi, Efeler Caddesi ve Yıldız Sokak’ta devam eden asfalt kaplama işini de tamamlayarak ilçe merkezinde yürütülen yol ve kaldırım yenileme çalışmalarına son verecek.

Daha yaşanılır bir kent için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Yenileme çalışmalarımızın sonuna geldik. Yaptığımız düzenlemeler sayesinde caddelerimiz daha modern hale geldi. Fen İşleri Müdürlüğümüz, Lozan Caddesi üzerindeki çalışmalarını tamamladı. İsmetpaşa Mahallemizde devam eden asfalt kaplama işini de bitirdikten sonra ilçe genelindeki üst yapı çalışmalarını tamamlamış olacağız. Kırsal mahallelerimizdeki çalışmalarımız 2018 yılı içerisinde de hız kesmeden devam edecek. İlçemiz genelinde başarılı çalışmalara imza atan Fen İşleri Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500