Advert
Advert
Advert

ELEZ’İN YENİ SAYISI ÇIKTI…

ELEZ’İN YENİ SAYISI ÇIKTI…
Bu içerik 1037 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sabahattin Akyüz Fen Lisesi öğrencileri tarafından yılda bir kez çıkarılan Elez adlı derginin 3’ncü sayısı çıktı… Derginin bu sayıdaki konuğu Milas Kaymakamı Eren Arslan oldu…

Kurum adına derginin sahipliğini okul müdürü Aynur Buran’ın yaptığı, genel yayın yönetmenliğini Behçet Özcan ve yazı işleri müdürlüğünü ise İsmet Kutlubaş’ın üstlendiği derginin 3’ncü sayısında Milas kaymakamı Eren Arslan, ilçemizde ki bir yılı aşan görev süresi içerisinde tanımaya çalıştığı Milas’ı anlattı.

Okul müdürü Aynur Buran, derginin genel yayın yönetmeni Özcan ve yazı işleri müdürü Kutlubaş ile derginin çıkmasında emeği geçen öğrenciler Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı ziyaret ederek röportajının yer aldığı dergiyi Kaymakam Arslan’a takdim ettiler.

Ziyaret ve dergi için teşekkür eden Kaymakam Arslan öğrencilerin bu tür sosyal faaliyetlerle ilgilenmelerinin son derece yararlı olduğunu, kişisel gelişim anlamında da bu tür faaliyetlerin gençlere birçok özellik kazandırdığını vurguladı. Gerçekleşen ziyaret günün anısına çekilen fotoğrafla son buldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500