Advert
Advert
Advert

GENÇLER LİGİNE HAZIRLANIYORLAR…

GENÇLER LİGİNE HAZIRLANIYORLAR…
Bu içerik 691 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Beçin Gençlikspor U19:1 - Hollanda Ysselstein:2

Hafta sonu başlayacak olan Muğla U19 futbol ligi öncesi, ilçemiz futbol takımlarından Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor U19 futbol takımı, geçtiğimiz hafta sonu Hollanda Amatör Küme Ligi futbol takımlarından VVİJ Ysseltein ile bir hazırlık karşılaşması yaptı.

Güllük Şehir Stadyumu’nda oynanan karşılaşmanın hakemliğini ilçemiz spor muhabirlerinden Hüseyin Açar yaptı.

Güllük Mahallesinde Hollanda Amatör Küme Ligi’ne hazırlanmak ve kamp amaçlı gelen Ysseltein Futbol Takımı Kulüp Yöneticisi Metin Canbolat yaptığı açıklamada Hollanda Amatör Küme Ligi öncesinde geldikleri Güllük’te son derece sıcakkanlı ve samimi karşılandıklarını belirterek, hazırlık karşılaşması yaptıkları Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor yönetimine teşekkür ettiğini söyledi.

Milas Özpolat İnşaat Limited Şirketi Sahibi Kerem Polat’ın sponsorluğunda Güllük’e geldiklerini vurgulayan yönetici Metin Canbolat, Güllük Hermias Otel’e de konukseverlği için teşekkür ettiğini vurguladı.

Labranda Armalı Forma Hediye Ettiler…

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi hazırlık maçı öncesinde Hollanda U19 futbol takımı yöneticisine Labranda armalı Beçin Gençlikspor’un bir formasını hediye ederek, kendi liglerinde başarı dileklerini iletti.

Keyifli ve Heyecanlı Bir Maç Oldu…

Farklı ülkelerin iki amatör küme ligi futbol takımları arasında oynanan ve Hollanda takımının 2-1 kazandığı hazırlık maçı oldukça eğlenceli, mücadeleli ve heyecanlı geçti. Maç sonunda iki takımın sporcuları birbirlerini kutlayarak başarı dileklerini ilettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500