Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

BAŞKANDAN, ESKİ İLÇE BAŞKANINA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ…

BAŞKANDAN, ESKİ İLÇE BAŞKANINA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ…
Bu içerik 3238 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, CHP Milas eski ilçe başkanlarından Ali Mil’i, tedavi gördüğü Özel İzan Hastanesi’nde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

12 Eylül 1980 sonrası yasakların kaldırılmasıyla yeniden siyasi hayata dönen partiler, yurt genelinde yeniden örgütlenmeye başlarken, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Milas ilçe örgütü de bir kez daha kapılarını açarak, siyasi hayatımıza kaldığı yerden devam etti. O yıllarda CHP Milas İlçe Başkanlığı görevini yürüten, aynı zamanda Özgür Milas Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Özgür Mil’in babası Ali Mil, uzun zamandır yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle Özel İzan Hastanesi’nde tedavi görüyor.

Sağlık durumu her geçen gün kötüye giden CHP Milas eski ilçe Başkanı Ali Mil’in yattığı hastane odası, ziyaretçileriyle dolup taşarken; Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Başkan Yardımcısı Zeynep Mat da, eski ilçe başkanını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Başkan Tokat ve Başkan Yardımcısı Mat’ın dışında Ali Mil’i ziyaret edenler arasında, Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, halen belediye meclis üyeliği yapan eski AKP Milas İlçe Başkanı Levent Akyer, Ali Mil’in basın mensubu oğlu Özgür Mil’in gazeteci arkadaşları da bulunuyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500