Advert
Advert
Advert

MADEN İŞÇİLERİ, YENİ YILI EŞ VE ÇOCUKLARIYLA KARŞILADI!

MADEN İŞÇİLERİ, YENİ YILI EŞ VE ÇOCUKLARIYLA KARŞILADI!
Bu içerik 934 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Nevzat Çağlar Tüfekçi’nin haberi…

Maden - İş Yatağan şubesi üyeleri ve eşleriyle maden şubesinin idari personeli, yılbaşı gecesi, Maden Direktörlüğü Sosyal Tesislerinin lokalinde biraraya geldi. Çalışanlar geceye eş ve çocuklarıyla katıldı.

Yılbaşını karşılama yemeğinde konuşan Maden İş Şube Başkanı Osman İlhan, 2018'de OHAL'siz bir yıl dileyerek başladı sözlerine ve şöyle konuştu; "Yeni yılda fiili hizmet zammını (yıpranma payını) almak için çalışma ve girişimlerimiz sürecek. 2017’de üyelerimiz üzücü bir iş kazası yaşamadı. Yeni yılın çalışanlarımız açısından da iş kazasız geçmesi en büyük arzumuz. 2018’in tüm ülkeye ve çalışanlarımıza barış, demokrasi, kardeşlik ve daha iyi yaşam koşulları getirmesini istiyorum."

Yılbaşı yemeğinde biraraya gelen Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Maden Direktörlüğü (eski TKİ) çalışanları, eş ve çocuklarıyla mutlu bir eğlence yaşadı.

Geceye katılanlar, ülkemizin her yöresine ait zeybek-horon ve halay gibi folklorik oyunları oynayarak güzel bir birliktelik ve kültürel farklılık tablosu sergilediler.

Gece Turgay Ulaş’ın müziği eşliğinde dans ve oyunlarla zenginlik kazandı. Yılbaşı eğlencesine katılan Yatağan Maden - İş üyeleri, yılbaşını havai fişeklerle karşıladı. Yılbaşı eğlencesi İzmir'in Dağlarında Çiçekler Açar ve 10.yıl marşının koro halinde söylenmesiyle coşkuyla sona erdi...

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500