Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

İŞ MAKİNALARI LOZAN CADDESİ’NDE…

İŞ MAKİNALARI LOZAN CADDESİ’NDE…
Bu içerik 2684 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından ilçemiz genelinde devam eden yol yenileme ve düzenleme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor… Çalışmalar kapsamında önceki gün ekipler ve iş makinaları Lozan Caddesi’ne girerek kaldırım ve yol yenileme çalışmalarına başladı…

Milas’ı daha modern ve yaşanabilir kent haline getirmeye gayret gösteren Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yenilenen yollarda kaldırım ve parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak ekipler tarafından Gümüşlük Mahallesi Gümüşkesen Caddesi üzerinde parke yol ve kaldırım çalışmasını tamamladı.

Vatandaşların yaşam standardını gün geçtikçe arttıran Milas Belediyesi ilçe genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmıyor. Gümüşkesen Caddesi üzerindeki çalışmalarını tamamlayan ekipler ve iş makinaları şimdide Lozan Caddesi üzerinde yol ve kaldırım yenileme çalışmalarına ağırlık verdi.

Şehirleşmenin en önemli ayağının yollar ve kaldırımlar olduğunu vurgulayan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ilçe genelinde yol, kaldırım ve parke çalışmalarına önem verdiklerini belirterek, yapılan çalışmaların Milas’ı daha çağdaş ve güzel bir görünüm kazandırdığını ifade etti. Hizmetlerinin vatandaşların talepleri doğrultusunda yapıldığını ifade den Belediye Başkanı Tokat; “Halkımızla birlikte onlardan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500