Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

KILIÇDAROĞLU MUĞLA’NIN AÇILIŞLARINI GERÇEKLEŞTİRDİ…

KILIÇDAROĞLU MUĞLA’NIN AÇILIŞLARINI GERÇEKLEŞTİRDİ…
Bu içerik 1468 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Muğla Büyükşehir Belediyesi toplu açılış töreni, Muhtarlar Toplantısı ve ulaşım çalıştayı için Muğla’ya geldi…

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin 782 Milyon TL yatırım ve 426 Milyon TL projelerinin açılış ve temel atmalarını gerçekleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü yanına alarak her türlü baskı ve zorluğa rağmen Muğla’ya başarı ile hizmet veren başkanına destek vermeye devam edeceğini söyledi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Türkiye genelinden Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin katılımı ile gerçekleştirilen ve ulaşımda vatandaşlara daha kaliteli hizmet vermek için projelerin ortaya konduğu ulaşım çalıştayı, Muhtarlar Toplantısı ve toplu açılış, temel atma töreni CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımı ile gerçekleştirildi.

Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin bir araya geldiği Muğla Büyükşehir Belediyesi koordinatörlüğü ve ev sahipliğinde gerçekleştirilen ulaşım çalıştayında CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un yaptığı konuşmanın ardından kürsüye gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ulaşım gibi hizmetlerden vatandaşların eşit şekilde yararlanması gerektiğini, CHP’li belediyelerin bu çalıştayla yaptıkları başarılı hizmetleri geliştirme imkanı bulacaklarını söyledi ve belediyelerin yaptıkları hizmetlerden vatandaşların, bu sektörden ekmek yiyen şoför esnafının memnun olması gerektiğini belirtti.

Kılıçdaroğlu Muğlalı muhtarları tek tek dinleyerek notlar aldı…

Çalıştayın ardından Muhtarlar Toplantısı’nda konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, değişen Büyükşehir yasasının bir gecede oldubitti ile meclisten geçirildiğini, Halk Partisi olarak buna itiraz ettiklerini söyledi. Ankara’nın Çankaya Mahallesi’ndeki bir vatandaş ne ödüyorsa kırsalda yaşayan bir vatandaşın da aynısını ödemesinin yanlış olduğunu, yasanın mutlaka revize edilmesi gerektiğini söyleyen Kılıçdaroğlu Muğlalı muhtarları tek tek dinleyerek notlar aldı.

782 Milyon TL yatırımın açılışı 426 Milyon TL Proje’nin temeli atıldı…

Yapılan toplantıların ardından açılış ve temel atma törenine geçildi. Burada vatandaşların “Muğla seninle gurur duyuyor” tezahüratları ile kürsüye gelen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün vatandaşlara seslenmesinin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaptığı konuşmada CHP’li belediyelerin baskı altında olduğunu vurguladı.

CHP’li belediyelerin toplumun her kesimine yardım götürdüğüne işaret eden Kılıçdaroğlu, halka hitaben yaptığı konuşmanın sonunda Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü yanına alarak kendisine destek vermeye devam edeceğini söyledi. Kılıçdaroğlu; “Tabi şunu da söyleyeyim. Başkanımız size hizmet ediyor. Her türlü baskıya, her türlü zorluğu koşula rağmen hizmet etmeye çalışıyor. Her kuruşun da hesabını veriyor bu da onun namus borcudur. Zor koşullarda görev yaptığını iyi biliyorum ama o bundan sonra da sizlere en güzel hizmeti vermek için çaba harcayarak emek verecektir. Biz bütün belediye Başkanlarımıza güveniyoruz. O zat dedi ki, ’Ben Belediye Başkanlarımı görevden aldım, sıra sende Kılıçdaroğlu’. Ben de dedim ki ‘Bizim belediye başkanlarımız çalışıyor, gidip hepsini tek tek kutlayacağım. Yaşa, bravo çok iyi işler yapıyorsun ve her kuruşunda hesabını veriyorsun’ dedim ve diyeceğim de” diye konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaptığı konuşmanın ardından Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin 782 Milyon TL yatırımının açılışı, 2018’de yapacağı 426 Milyon TL projenin temeli atıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500