Advert
Advert
Advert

AMATÖR SPORUN SEVDALILARINI BULUŞTURAN GECE…

AMATÖR SPORUN SEVDALILARINI BULUŞTURAN GECE…
Bu içerik 636 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan Amatör Spor Gecesi ve Ödül Töreni 15 Aralık Cuma günü (bugün) saat 19.00’da Muğla CNS Kötekli Tesisleri’nde gerçekleştirilecek.

Muğla ASKF tarafından 25’ncisi düzenlenecek gecede 2016-2017 spor sezonunda başarılı olmuş sporcu ve takımların ödülleri verilirken, amatör spora yardım ve destekte bulunun kişi ve kuruluşlara şükran plaketleri verilecek. Ayrıca amatör spora yer ve önem veren basın ve yayın kuruluşları da ödüllendirilecek.

Muğla ASKF Yönetimi gece ile ilgili olarak kendi sitelerinde yaptıkları açıklamada;“Spor ailemiz ile birlikte olmayı planladığımız bu geceye ilimiz yetkililerinin, spor kulüpleri temsilcilerini, antrenör, hakem, gözlemci, saha komiseri, il temsilcilerimiz, basın ve yayın kuruluşlarımız kısacası sporun içerisinde olan ve spora destek vermek isteyen herkesin katıldığı bir gece olmasını diliyoruz”dediler

Milas’ın Gurur Gecesi…

Muğla ve tüm ilçelerindeki spor kulüplerinin antrenörleri, sporcuları, idarecileri, kulüp temsilcileri, hakemler ve sporcuların katılacakları amatör sporcular ödül gecesinde Milas yine spora verdiği destek ve önem nedeniyle ödüllendirildi.

Gecede 2016-2017’nin en başarılı sporcular listesinde Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Judo Sporcusu Batuhan Çetin yer alırken, en başarılı antrenörler listesinde hentbolda ki başarılı çalışmaları nedeniyle yer alan Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Antrenörü Tuğçe Handan Demirel’e ödül verileceği öğrenildi.

Basın yayın kuruluşları olarak Milas Önder Gazetesi’nden Hüseyin Açar, Milas Medya’dan Sercan Ergin en başarılı spor muhabirleri olarak, Milas Önder Gazetesi ve Radyo Gözlem de amatör spora yayınlarında yer ve önem verdikleri için ödül almaya hak kazandılar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500