Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

AK PARTİ’NİN YENİ YÖNETİMİ MAZBATALARINI ALDI…

AK PARTİ’NİN YENİ YÖNETİMİ MAZBATALARINI ALDI…
Bu içerik 8424 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde geçtiğimiz hafta sonu sürpriz bir şekilde son dakika adaylığı açıklayarak AK Parti Milas İlçe Başkanlığı 6. Olağan Genel Kurulu’nda 190 delegenin oyunu alarak yeni İlçe Başkanı seçilen Fahri Acar ve yönetim kurulu üyeleri İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatalarını aldılar…

Geçtiğimiz hafta sonu seçime saatler kala AK Parti Genel Merkezi’nin Milas İlçe Başkanı olarak aday gösterdiği Abdullah Kıbrıslı’nın karşısında aday olduğunu açıklayan ve genel kurulda kullanılan 343 oyun 190 tanesini alarak yeni İlçe Başkanı seçilen Fahri Acar ve yeni yönetim kurulu üyeleri İlçe Seçim Kurulu’nu ziyaret ederek mazbatalarını aldılar.

Milas İlçe Seçim Kurulu’nda gerçekleşen mazbata töreninde Acar, genel kurulda tam bir demokrasi şöleninin yaşandığını belirterek, İlçe Seçim Kurulu’na ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Acar’ın yaptığı konuşmanın ardından seçim sonuçlarına göre düzenlenen mazbata Milas İlçe Seçim Kurulu tarafından yeni başkan Fahri Acar’a teslim etti.

Törenin ardından bazı açıklamalarda bulunan AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar bazı kişilerin genel merkeze karşı bir siyaset yapılıyormuş gibi kamuoyunda bir algı yarattıklarını ifade ederek, “Bu anlayış son derece yanlış ve çirkindir. Biz, genel merkezimizin ve teşkilat başkanımız Sayın Mustafa Ataş’ın emrinde, yolunda hiç tereddüt etmeden yürümeye ant içmiş insanlarız. Ben ve arkadaşlarım kongrede sadece demokratik hakkımızı kullandık ve aday olduk. Delegemizin teveccühleriyle göreve geldik. Kongre geride kaldı, bizim içimizde, aramızda kırgınlık, küskünlük asla söz konusu olamaz. Gün, birlik ve beraberlik içerisinde milletimize, ülkemize hizmet etme günüdür” diyerek, tüm katılımcılara teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
NEVZAT EMRAH     0000-00-00 EN KALBİ DUYGULARIMLA SIZLERI TEBRIK EDER BASARILARINIZIN DEVAMINI DILERIM BASARINIZIN IZEL BIR ANLAMI VAR TUM SIYASI GUCU ELINDE TUTANLARA RAGMEN TABAN DELEGE VE EN ONEMLUSI SAG DUYU GALIP GELDI NE YAZIKKI BODRUMDA SIYSI GUCU ELINDE TUTANLAR GENEL MERKEZ MASKESI TAKMIS IL BASKANI SN KADEM IL MILLETVEKILI SN ÖZYERI KOORDINATOR SN AŞLIK VE DIVAN BSK SN NIL HIDIR ELBIRLIGI ILE BODRUM KURULTAYIN MAHFETTILET BASKI TEHDIT VS LE 400 DELEGELI BIDRUMDA 179 DELEGENIN OYUYLA RESMEN HALKIN TABANIN DELEG