Advert
Advert
Advert

FİNAL’DEN EĞİTİME DESTEK KERMESİ…

FİNAL’DEN EĞİTİME DESTEK KERMESİ…
Bu içerik 1332 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Final Temel Lisesi tarafından ilçemizin kırsal mahallelerinde eğitim öğretim hayatına devam eden bazı okullara destek olmak, katkıda bulunmak amacıyla kermes düzenledi…

Milas Final Temel Lisesi okul aile birliği üyeleri tarafından Atapark’ta düzenlenen kermeste öğrenciler, veliler ve öğretmenlerce hazırlanan yiyeceklerden elde edilen gelir, ilçemize bağlı bazı kırsal mahallelerdeki okullara bağışlanacak.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce ‘Gelecek sizin elinizde’ adlı bir proje geliştirildiğini ve bu projede Milas Final Temel Lisesi olarak hem katkıda bulunmak hem de yer almak istediklerini belirten Okul Müdürü Osman Oturak; “Okul aile birliği üyelerimizle bir toplantı yaparak, proje kapsamında bir kermes düzenlemeyi ve buradan elde edeceğimiz geliri de, ilçemizdeki bir ya da iki okulun ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılmasını kararlaştırdık. Okulumuzda eğitim gören öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve okul aile birliği üyelerimiz ortak bir çaba ile bu etkinliği gerçekleştirdiler. Bu anlamda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Öte yandan Milas halkı da etkinliğimize gerçekten duyarlı davrandı ve böylesi güzel bir amaca ulaşmamızda bizlere destek oldular. Katkıda bulunan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500