Advert
Advert
Advert

AK PARTİ MİLAS’TA SÜRPRİZ ADAY!..

AK PARTİ MİLAS’TA SÜRPRİZ ADAY!..
Bu içerik 4884 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

10 Aralık 2017 Pazar günü olağan genel kurulunu gerçekleştirecek olan, kısa bir süre önce genel merkez tarafından Abdullah Kıbrıslı’nın aday gösterildiği kongreye sürpriz bir aday çıktı… Önceki yıllarda gençlik kolları başkanlığı ve ilçe yönetim kurulu üyeliği yapan Fahri Acar, ilçe başkanlığına aday oldu…

AK Parti Milas İlçe kongresine saatler kala eski gençlik kolları başkanı ve ilçe yönetim kurulu üyesi Fahri Acar, sürpriz bir şekilde aday olduğunu açıkladı.

Parti tabanımıza kulak verdim…

İlçe başkanlığına aday olan Fahri Acar ile yaptığımız telefon görüşmesinde adaylığını net bir şekilde ifade ederek; “İlçe başkanlığı için teşkilat içerisinde yapılan mini temayül yoklamasında da diğer arkadaşlarımla birlikte aday olmuştum. Genel merkezimiz Sayın Abdullah Kıbrıslı’yı aday olarak açıkladı ancak gelinen süreçte özellikle parti tabanımız aday olmam konusunda ciddi bir baskı yaptı. Ben de partili ya da partisiz bu göreve yakıştıran, aday olmam konusunda destek olan büyüklerimiz, dava arkadaşlarımı dinleyerek aday oldum” dedi.

Menteşe İlçe kongresi ertelendi, gözler Milas’a çevrildi…

Genel merkez tarafından belirlenen takvim doğrultusunda merkez ilçe Menteşe de 9 Aralık 2017 Cumartesi günü olağan genel kurul yapılacaktı ancak genel merkezin gösterdiği adayın karşısına son genel seçimlerde milletvekili adayı olan Veteriner Yusuf Kayacık aday olarak çıkmış, genel merkez tarafından Ankara’ya davet edilerek, parti içinde bölünmeye neden olacağı gerekçesiyle adaylıktan çekilmesi istenmiş fakat Kayacık adaylıktan çekilmeyeceğini ileri sürmüştü.

Edinilen bilgilere göre genel merkez bu gerekçe ile Menteşe ilçe kongresini son dakika iptal etti. Şimdi gözler Milas’a çevrildi. Fahri Acar’ın aday olarak çıkmasıyla Milas ilçe kongresinin iptal edilip edilmeyeceği, 10 Aralık 2017 Pazar günü saat 11’de başlayacak olan kongrede nelerin yaşanacağı merakla bekleniyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Funda çay     0000-00-00 Başarılar hayırlısı olsun
Funda çay     0000-00-00 Başarılar hayırlısı olsun
Funda     0000-00-00 Başarılar hayırlısı olur inşallah
Mutlu sert     0000-00-00 Başarılar arkandayız