Advert
Advert
Advert

BAŞKANLARINI SEÇİYORLAR…

BAŞKANLARINI SEÇİYORLAR…
Bu içerik 1252 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı ile yeni başkanlarını ve yönetim ekibini seçecekler.

3 yıldır başkanlık görevini üstelenen Nihat Abbak’ın tekrar aday olduğu

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Olan Genel Kurulu, 10 Aralık Pazar günü saat 11’de Milas Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda yapılacak.

Yeni Milasspor Kulübü’nün arkasındaki 12. güç olan ve her müsabakasında takıma tribün desteği veren Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği geçtiğimiz sezon Yeni Milasspor Kulübü’ne Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde verdiği destekle Muğla ve çevre ilçelerinde gıpta ile bakılan bir dernek olarak isminden söz ettiriyor.

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak gazetemize yaptığı açıklamada; “sevdalısı olduğumuz Yeni Milasspor’un başarısı ve şampiyonluğu için geçmişte olduğu gibi gelecekte de mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği üyelerine de seslenen Başkan Nihat Abbak, Pazar günü yapılacak olan olağan genel kurul toplantısına Milasspor sevdalılarını davet ederek, seçimlerin geniş katılımlı yapılmasını istediğini belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500