Advert
Advert
Advert

TARİŞ, ARAÇLARINI GÜÇLENDİRİYOR…

TARİŞ, ARAÇLARINI GÜÇLENDİRİYOR…
Bu içerik 1509 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde hizmet veren Tariş 153 Nolu Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi, araç sayısına yeni bir kamyon daha katarak filosunu güçlendiriyor… Yeni alınan araç için kooperatif önünde yapılan devir teslim törenine yönetim kurulu üyeleri ve firma yetkilileri katıldı…

Hizmet kalitesini arttırmak ve tüm üyelerine her türlü hizmeti sağlamak adına Tariş 153 Nolu Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi yönetimi, araç sayısına yeni bir kamyon daha katarak filosunu genişletmeye devam ediyor.

Yeni alınan araç için kooperatif önünde düzenlenen devir teslim törenine; Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Gül, yönetim kurulu üyeleri ve kooperatif müdiresi Elin Alpay’ın yanı sıra, aracın satın alındığı Isuzu Bayii Erdiloğlu firmanın satış müdürü Erdal Demir, satış şefleri İbrahim Korkmaz ve Barış Ülkü katıldı.

Üyelerimizin memnuniyeti bizim için her şeyin üzerindedir…

Törende konuşan Kooperatif Başkanı Kamil Gül; “Tüm çabamız, bütün gayretimiz, üyelerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmak için. Üyelerimizin memnuniyeti bizim için her şeyin üzerindedir. Bu aracı da satın almamızın amacı, daha hızlı bir şekilde üyelerimizin isteklerine cevap verebilmek, kısa sürede onların taleplerini karşılamaktır” diyerek aracın, kooperatif üyelerine ve çalışanlarına hayırlı olmasını diledi.

Gülün ardından firmanın satış müdürü Erdal Demir ise yeni aracın hayırlı, uğurlu olması temennisinde bulunmasının ardından aracın sembolik anahtarı Başkan Gül’e teslim edildi.

Başkan Gül, araç başında poz vermesinin ardından her türlü kaza ve belaya karşı bir de kurban kesildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500