Advert
Advert
Advert

CAMİ VE OKULLAR DA UNUTULMUYOR…

CAMİ VE OKULLAR DA UNUTULMUYOR…
Bu içerik 689 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentte bulunan okulların ve camilerin de ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor… Yapılan çalışmalarla okul ve cami bölgesindeki bahçe ve yollar yeniden hayat kazanıyor…

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Milas genelindeki tüm okul ve camilerin ihtiyaçlarına imkanlar ölçüsünde hizmet götürmeye bu dönemde de devam ediliyor. Son olarak yapılan çalışmalar doğrultusunda İsmetpaşa Mahallesi’nde yer alan Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu’nda bahçe düzenlemesi ve kilit parke taşı döşenmesi belediye ekiplerince gerçekleştirildi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, göreve geldikleri gün verdikleri sözleri bir bir yerine getirmeye kararlı olduklarını ifade ederek, “Bizim için okullarımız, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz son derece önemli.  Milas’ta bu okullarda eğitim gören gençlerimiz ve çocuklarımız bizlerin geleceğidirler. Onlara en iyi fiziki şartları sunmalıyız ki, onlar sadece bulundukları ortamda eğitimi ve geleceklerini düşünebilsinler. Aynı şekilde hizmet kapsamımız dışında olmasına rağmen camilerimizde de gerekli olan bakım onarım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Okullar ve camilerimizde gerekli çalışmalarda Belediyemizi imkanlar ölçüsünce daima göreceksiniz” diyerek sözlerini tamamladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500