Advert
Advert
Advert

GÖNÜL’DEN, BAL’A ZİYARET…

GÖNÜL’DEN, BAL’A ZİYARET…
Bu içerik 1056 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül tarafından yeni hizmet binalarında ziyaret edildi… Yapılan ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdür Bal’a yeni binalarının hayırlı olması dilenirken, vakıf tarafından hazırlanan çeşitli hediyeler de taktim edildi…

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasında gerçekleşen ziyarette, Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül tarafından yeni yerlerinin hayırlı olması dilenirken, 7 Aralık Perşembe günü açılışı yapılacak olan Milas Ülkü Ocakları Şehit Polis Fethi Sekin Sanat Atölyesi konusu görüşüldü.

Eğitim ve Kültür Vakfı olarak özellikle el sanatlarına gönül vermiş Milaslı hanımların gönül rahatlığıyla gelip çalışma yapabileceği bir atölyeyi hizmete açacaklarını belirten Vakıf Başkanı Hayrettin Gönül; “Bu konuda İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürümüz Tunahan Bayram ve tüm personelinin büyük katkıları olmuştur. Bu anlamda onlara da teşekkür ediyoruz. Amacımız el sanatlarına gönül veren ancak bugüne kadar bir türlü uğraşacak zaman ve imkân bulamayan Milaslı hanımlara böyle bir imkânı sunmak ve neleri başarabileceklerini hem kendilerinin, hem de tüm Milas halkının görmesini sağlamak” diyerek, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ı da açılışa davet etti.

Yapılan ziyarette bir de Milli Eğitim Müdürü Bal’a, Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül tarafından Şehit Polis Fethi Sekin Sanat Atölyesi’nde yapılmış çeşitli hediyeler taktim edildi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500