Advert
Advert
Advert

TEK KOLEJİ’NDEN ANLAMLI ZİYARET…

TEK KOLEJİ’NDEN ANLAMLI ZİYARET…
Bu içerik 1454 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Tekdemir Eğitim Kurumları - Özel Milas Tek Koleji öğretmen ve öğrencileri tarafından M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyaret gerçekleştirildi…

İlkokul Müdürü Abdullah Okur, Türkçe Öğretmeni Hatice Yücel, Rehber Öğretmen Cengizhan Şafak ve 5. sınıf öğrencilerinin de katıldığı ziyarette yapılan sohbetlerin ardından özel bireylere öğrenciler tarafından hazırlanan çeşitli hediye paketleri taktim edildi.

Yapılan ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade eden M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yetkilileri Özel Milas Tek Koleji öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederken, ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Tekdemir Eğitim Kurumları Müdürü Şevket Aktaş ise 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün toplumsal bilinci artırması açısından önemli bir gün olduğunu vurgulayarak “Bu önemli gün, engelli insanları anlayabilmek açısından oldukça büyük öneme sahip. Çünkü gündelik hayatta karşılaştıkları sorunlar sadece engellilerin değil, hepimizin sorunudur. Bugün gerek sosyal yaşamda gerekse iş yaşamında kendilerine çok zor yer bulan ve yaşamın birçok alanında çeşitli engellerle karşılaşan engelli insanlarımızın farkına varmak ve onlarla birlikte yaşadığımızı unutmamamız gerekiyor. 3 Aralık’ın Dünya Engelliler Günü olarak kutlanması elbette ki çok önemli, ancak engelli vatandaşlarımızı sadece yılda bir gün hatırlamak ve sonrasında unutmak doğru bir yaklaşım değildir” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500