Advert
Advert
Advert

VALİ CİVELEK ZEYTİNKÖY’ÜN TALEPLERİNİ DİNLEDİ…

VALİ CİVELEK ZEYTİNKÖY’ÜN TALEPLERİNİ DİNLEDİ…
Bu içerik 1010 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Valisi Esengül Civelek, 6 Eylül’de Zeytinköy’de çıkan orman yangının ardından bölgede yürütülen çalışmaları yerinde görmek üzere incelemelerde bulundu…

Yapılan inceleme ziyaretine Muğla Valisi Esengül Civelek’in yanı sıra Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla Ticaret Odası Başkanı Bülent Karakuş ve ilgili kurum müdürleri de katıldı.

Köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Esengül Civelek, yangının ardından devam eden çalışmaları anlattı ve Zeytinköylü vatandaşların taleplerini dinledi.

Yangının ardından devletin tüm imkânlarını seferber ettiğini belirten Vali Civelek, vatandaşların yanan evlerine yeniden kavuşması için kurumların yoğun bir çalışma sürdürdüğünü aktardı.

Kış şartlarının yaşanmaya başlaması nedeniyle vatandaşlarımızın konteynerdeki yaşamlarının olumsuz etkilenmemesi amacıyla gereken tüm önlemlerin alındığı belirten Vali Civelek, “Vatandaşlarımızla bir araya gelip varsa sorunları dinlemek istedim. Devletimizin yapabileceği ne varsa bu süreçte de yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek için buradayız” dedi.

Vatandaşlarımız ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Devletin tüm kurumlarıyla vatandaşların yanında olduğunu, bir an önce evlerine kavuşmak istediklerini belirttiler.

Vali Civelek daha sonra AFAD ekipleri tarafından kurulan konteynerlerde yaşayan vatandaşları ziyaret etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500