Advert
Advert
Advert

CADDE VE SOKAKLARIN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR…

CADDE VE SOKAKLARIN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR…
Bu içerik 1494 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi, cadde ve sokaklarda başlattığı onarım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Milas genelinde asfalt, kaldırım, bordür-tretuvar ve dekoratif kilit parke çalışmalarını devam ettiriyor. Yapılan çalışmalar neticesinde birçok caddenin görünümünü değiştirerek modern hale getiren ekipler şimdide Gümüşlük mahallesinin çehresini değiştirmek için çalışıyor.

Gümüşlük Mahallesi Gümüşkesen Caddesi üzerinde yapılan kaldırım, bordür ve dekoratif parke taşı çalışmaları kapsamında caddenin çehresi değişti. Üst yapı konusunda önemli hizmetlere imza atan Milas Belediyesi alt yapısını sağlam hale getirdiği caddelerin üst yapısının çalışmasını da gerçekleştiriyor.

Çalışmaları Fen İşleri Müdürü Okan Koban ile birlikte yerinde inceleyen ve yetkililerden bilgi alan Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz; “Her yıl binlerce yerli ve yabancı turisttin ziyaret ettiği Gümüşkesen Anıtına giden yolda yapılan çalışmalarımız kapsamında yaya kaldırımlarının oluşturulmasını sağladık. Caddenin çehresini değiştirecek bir çalışma ortaya koyarak, dekoratif kilit parke taşı işlemini gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız bittiği zaman caddemiz modern bir görünüme kavuşacak” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500