Advert
Advert
Advert

MİTSO MÜFTÜLÜKTE...

MİTSO MÜFTÜLÜKTE...
Bu içerik 657 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim, bir süre önce odayı ziyaret eden Milas Müftüsü Ali Saim Doğru'yu ziyaret ederek yeni hizmet binalarının hayırlı olması dileğinde bulundu.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, Milas İlçe Müftüsü Ali Sami Doğru'yu makamında ziyaret ettiler. MİTSO Yöneticileri, yeni hizmet binasının hayırlı olması dileğinde bulundular.

Müftü Ali Saim Doğru da oda yöneticilerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek "Ben Milas'a 2014 yılının Eylül ayında geldim. O zamanki hizmet binamız çok yetersizdi. 3 kişi misafirimiz gelse dördüncü aman gelmesin, çünkü oturtacak yerimiz yok, diye düşünüyorduk. Ben geldiğimde bu bina da kaba inşaat halindeydi. Çok şükür tamamlamak nasip oldu" dedi. Müftü Ali Sami Doğru, müftülüğün yeni hizmet binasının zemin üstü üç kattan oluştuğunu belirterek binada ayrıca iki de lojman bulunduğunu belirtti. Müftü Doğru, binanın en üst katının da 240 kişilik bir toplantı salonu olarak düzenlendiğini de sözlerine ekledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500