Advert
Advert
Advert

MİLASLI FENERBAHÇE GRUBUNDAN ETKİN ÇALIŞMALAR…

MİLASLI FENERBAHÇE GRUBUNDAN ETKİN ÇALIŞMALAR…
Bu içerik 1320 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas’ta yapılan sanatsal, kültürel ve sportif her sosyal projenin destekleyici olan ve sportif çalışmalarıyla Milas’ta isminden söz ettiren Milaslı Fenerbahçeliler Grubu son olarak, Milas’a gelen Fenerbahçe ürünleri satış aracını ziyaret ederek, aldıkları Fenerbahçe ürünleriyle spor kulüplerine maddi destek sağladılar.

19 Kasım Pazar günü sabahı Yeni Milasspor’un Marmaris deplasman karşılaşması öncesinde Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Yöneticileri ile dernek üyeleri ile kahvaltıda buluşarak, Yeni Milasspor ve Milas’ta spor konularında bilgi alışverişinde bulundular.

Diş Hekimleri Günü nedeniyle Milas’ta görev yapan diş hekimlerini de ziyaret eden Milas Fenerbahçeliler Grubu, ziyarette diş hekimlerinin gününü kutladılar.

Tüm Takımların Taraftarlarına Duyuruda Bulundular…

Milaslı Fenerbahçeliler Grubu ve grubun sözcüsü Hasan Tuzla bir açıklama yaparak, spor kulüpleri taraftarlarına seslendi.

Hasan Tuzla yaptığı açıklamada; “Milas Havuzbaşı Resturant’ta tüm takım taraftarları lig maçlarını ücretsiz olarak birlikte izleyebilirler” dedi.

Maç izleme keyfinin Havuzbaşında yaşandığını belirten Hasan Tuzla; “Biz Milaslı Fenerbahçeliler olarak, tüm takımların taraftarlarıyla gerektiği her zaman birlik ve beraberlik içinde hareket etmekten kaçınmayız” diyerek, Milas sporunun temsilcileri olan tüm spor kulüplerine başarı dileklerini iletti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500