escort izmir

Advert
Advert

MİLAS BELEDİYESPOR ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI…

MİLAS BELEDİYESPOR ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI…
Bu içerik 1059 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda 18 takım içinden turnuvayı şampiyon olarak bitiren Milas Belediyespor futbol takımı, şampiyonluk sevincini geçtiğimiz akşam Vertigo Resturant’ta bir kez daha bir araya gelerek kutladılar.

Şampiyonluk yemeğine takımın tüm sporcuları ile birlikte Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, Milas Zabıta Müdürü Süleyman Karatoprak ve Yeni Milasspor amigosu şeker lakaplı İbrahim Alır’da katılarak şampiyonluk sevincine ortak oldular.

Şampiyonluk yemeğinde bir konuşma yapan Milas Belediyespor futbol takım kaptanı Veli Gökbel, elde edilen şampiyonluğun takımdaki tüm futbolcuların ortak çalışması sonucunda yakalandığını vurgulayarak; “şampiyonlukta emeği geçen tüm sporcularımızı ve bizleri destekleyen herkesi kutluyorum.

Turnuvada, şampiyonluğun dışında en centilmen takım unvanının verilmesine de çok sevindik. Turnuvanın gol krallığında 19 golle gol krallığına ortak olan Mustafa İçöz’e de teşekkür ettiğini belirten Veli Gökbel, turnuvaya katılan tüm takımları kutlayarak, turnuvanın başarılı bir şekilde tamamlandığını söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500