Advert
Advert
Advert

ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR…

ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR…
Bu içerik 1463 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından ilçe genelinde başlatılan kaldırım yenileme, kilit parke taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışması devam ediyor…

Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin ilçe genelinin tümünde kaldırım yenileme, kilit parke taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını sürdüren Milas Belediyesi, Milas’ı daha modern ve yaşanabilir kent haline getirmeye gayret gösteriyor. Vatandaşların yaşam standardını gün geçtikçe arttıran Milas Belediyesi ilçe genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmıyor. Milas Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,  kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını hızla sürdürüyor. Yapılan çalışmaları sık sık yerinde inceleyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat yetkililerden bilgi almayı da ihmal etmiyor.

İlçenin birçok noktasında çalışmalarına devam eden ekiplerin kaldırım düzenlemeleri konusunda çalışmalarına hız verdiğini ifade eden Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Kaldırım ve yol çalışmalarımız kapsamında Kuvayi Milliye, Hamdi Mergen, Ahmet Yesevi ve Güveçdede caddelerimizde çalışmalarımızı tamamladık. Gümüşkesen Caddesi üzerinde bulunan yollarımızda yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Ekiplerimiz daha sonra Gülibrişim Caddesinde asfaltlama çalışmasına başlayacak. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda ve program kapsamında çalışmaları büyük bir titizlikle yürütüyor” dedi. Başkan Tokat, Milas’ta Cadde ve sokaklarda yapılan çalışmaların devam edeceğini kaydederek, Belediye olarak her zaman vatandaşların rahat ve huzurlu bir ilçede yaşamasını sağlamaya çalıştıklarını ifade etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500