Advert
Advert
Advert

FENERLİLERİN SPORA DESTEKLERİ DEVAM EDİYOR…

FENERLİLERİN SPORA DESTEKLERİ DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 1311 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milaslı Fenerbahçeliler sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler içinde yer almaya devam ediyor. Milas’ta kuruldukları günden buyana aktif bir şekilde sanatın, kültürün ve sportif etkinliklerin her zaman yanında olan Milaslı Fenerbahçeliler geçtiğimiz hafta içinde önce Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü Birinci Amatör Küme Ligi futbolcularına daha sonrasında ise ilçemizi Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde temsil eden ve ligde şampiyonluk mücadelesini sürdüren Yeni Milasspor Kulübü futbolcularına Havuzbaşın’da bir yemek vererek, moral desteği sağladılar.

Milas Fenerbahçeliler grubu temsilcisi Hasan Tuzla iki spor kulübüne verdikleri moral destekleri ve yemekleri ile ilgili bir açıklama yaptı ve; “Milas adına mücadele eden tüm spor kulüplerine de ilerleyen günlerde bu tip moral destek yemekleri vererek onların da yanında olduğumuzu göstereceğiz” dedi.

Hem Beçin Gençlikspor’un hem de Yeni Milasspor’un kendi liglerinde şampiyonluk mücadelesi yaptıklarını vurgulayan Hasan Tuzla; “Bizler Milaslı Fenerbahçeliler olarak bu başarılı 2 spor kulübümüzün sadece tribünlerde yanlarında olmadığımızı göstermek istedik. Milaslı Fenerbahçeliler olarak tüm spor kulüplerimizin yanlarındayız ve onların sportif etkinliklerini yakından takip ederek destek olmaya devam edeceğiz” diyerek Milasta ki tüm spor kulüplerine başarılar diledi.

“Milaslı Fenerbahçeliler olarak ilçemiz ve mahallelerimizdeki diğer spor kulüplerinin de zaman içersinde destek amaçlı yanlarında olmaya çalışacağız” diyen Hasan Tuzla 18 Kasım 2017 Cumartesi saat 10’da Milas basın mensuplarına, 19 Kasım 2017 Pazar günü saat 09.30’da Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Yöneticilerine de bir kahvaltı vereceklerini belirterek; “Birlikte spor kulüplerimizi desteklemek için güç birliği yapmak istiyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500