Advert
Advert
Advert

KUPA SAHİBİNİ BULUYOR…

KUPA SAHİBİNİ BULUYOR…
Bu içerik 2007 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

DHMİ - Milas Belediyespor

Milas Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Milas Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda şampiyonluk karşılaşması, Milas Ticaret Meslek Lisesi Halı Sahası’nda Milas Belediye - DHMİ takımları arasında yapılacak.

Cumhuriyet Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda 9 Kasım Perşembe günü oynanan yarı final karşılaşmalarında rakiplerini yenen Milas Belediyesi ve Devlet Hava Meydanları futbol takımları, şampiyonluk kupası için son kez sahaya çıkacaklar. Yarı finalde rakiplerine yenilen PTT ve Hava Meydan Komutanlığı futbol takımlarıysa şampiyonluk maçı öncesinde turnuvanın üçüncülük karşılaşması yapacaklar.

Gol Krallığında da Mücadele Devam Ediyor…

Cumhuriyet Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda gol krallığı yarışmasındaki mücadele ve heyecan son maçlarda da devam edecek.

 Turnuvada 19 gol ile ön sırada bulunan Milas Belediyesi futbol takımı sporcusu Mustafa İçöz’ün en yakın rakibi Hava Meydan Komutanlığı sporcusu Yasin Bozkurt’un toplam 18 golü bulunuyor. Gol krallığında üçüncü sırada ise PTT takımından Hasan Bardakçı 14 golle yer alıyor.

Turnuva Final Maçları Programı:

10 Kasım Cuma

Saat 18.00 Üçüncülük Maçı: PTT-HMK

Saat 19.00 Şampiyonluk Maçı: Belediye-DHMİ

Saat 20.00 Ödül Töreni

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500