Advert
Advert
Advert

MİLAS BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI…

MİLAS BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI…
Bu içerik 1446 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Satranç Temsilciliği tarafından düzenlenen Milas Birinciliği Satranç Turnuvası hafta sonu Milas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonu’nda oynanmaya başlıyor.

Turnuvanın birinciliğini elde edecek sporcu ilçemizi Türkiye Kupası Satranç Turnuvası’nda temsil etme hakkını kazanacak.

Tek kategoride, tüm satranç sporcularına açık olacak turnuvanın sponsorluğunu Yiğitkaya Metal Sanayi Umut Yiğitkaya’nın üstlendiğini belirten Milas Satranç Temsilcisi Elif Vildan Altunbozar; “hafta sonu yapılacak olan satranç turnuvamıza destek veren Sayın Umut Yiğitkaya’ya ve yer konusunda bizlere yardımcı olan Milas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Abdullah Er’e teşekkür ediyoruz. Satrançın bu önemli turnuvasına tüm sporcularımızın katılımını bekliyoruz” dedi.

Türkiye Kupasına Katılacak…

Turnuvada şampiyon olacak sporcu Milas Satranç Birincisi unvanını alacağını vurgulayan Altunbozar; “sporcumuz Milas’ı, Türkiye kupasında temsil etme hakkını da kazanacaktır” dedi. Turnuvada ilk üçe girecek sporculara kupa, ilk 10’a girecek sporculara da madalyaları 12 Kasım Pazar günü yapılacak olan son tur maçlarının bitiminde, ödül töreni ile verilecek.

Satranç Turnuvası programı:

11 Kasım Cumartesi

Saat 08.30-09.00 Kayıt Kabul İşlemleri

Saat 9.30- 9.50 Teknik Toplantı

Saat 10.00 İlk Tur Müsabakaları

Saat 13.00 İkinci Tur Maçaları

Saat 16.00 Üçüncü Tur Maçları

12 Kasım Pazar

Saat 10.00 Dördüncü Tur Maçları

Saat 13.00 Beşinci Tur Maçları

Saat 16.00 Altıncı Tur Maçları

Saat 17.00 Ödül Töreni

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500