Advert
Advert
Advert

BEÇİN GENÇLİKSPOR İLE ŞAMPİYONLUK KONUŞULDU…

BEÇİN GENÇLİKSPOR İLE ŞAMPİYONLUK KONUŞULDU…
Bu içerik 892 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2017-2018 Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’nde oynadığı 3 karşılaşmayı kazanarak lig liderliği koltuğuna oturan ve ligde şampiyonluk mücadelesi veren ilçemiz futbol takımı Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi, kulübün basın sözcüsü Anıl Zeybekoğlu, çalıştırıcı Âlim Deligöz, takımın futbolcularından Çağrı Arıkan ve geçen sezonun Muğla Süper Amatör Küme Ligi’ndeki gol kralı İhtilal Durmuş, Radyo Gözlem’de yayınlanan Spor Saati’nin konukları oldular.

8 Kasım Çarşamba günü Radyo Gözlem’de yayınlanan Spor Saati’nde bir araya gelen Beçin Gençlikspor yönetici ve sporcuları program sunucusu Hüseyin Açar’ın sportif çalışmalarıyla ilgili sorularına cevap verdiler.

Beçin Gençlikspor Kulübü’nün kuruluşu ve sportif çalışmalarıyla ilgili bilgileri veren kulüp Başkanı Erhan Çiftçi, 2016-2017 spor sezonunda başlayan futbol ligindeki çıkışlarını bu yıl da A takımı ile sürdürdüklerini vurgulayarak, kulüp çalışmalarında kendilerine destek olanlara teşekkür ettiğini söyledi. Beçin Gençlikspor Kulübü Antrenörü Âlim Deligöz, U19 futbol takımı ile geçen sene yakalanan başarıyla ve bu sene A takımının Birinci Amatör Küme Ligi’ndeki şampiyonluk mücadelesi ile ilgili bilgiler vererek, Beçin ailesi olarak başarıda herkesin ortak payı olduğunu söyledi. Birinci Amatör Küme Ligi’nde henüz daha ligin başlarında olduklarını, şampiyonluk için söylenecek sözlerin erken olduğunu vurgulayan Âlim Deligöz; “ligde sahada karşılaştığımız tüm takımlara saygımız ve sevgimiz var” dedi.

“Oynanmamış maç kazanılmış sayılmaz” diyen Antrenör Alim Deligöz A takımında tecrübeli sporcuları ile genç sporcularının iyi bir uyum içinde sahada mücadele ettiklerini de vurgulayarak; “lig sonuna kadar şampiyonluk mücadelemiz sürecektir” dedi.

Spor Saati konuklarından Beçin Gençlikspor Kulübü Yöneticisi ve Basın Sözcüsü Anıl Zeybekoğlu’da yaptığı açıklamada; “Beçin adına her şeyi son derece güzel gidiyor” diyerek Milas basınına kendilerine destek oldukları için teşekkür etti.

Beçin Gençlikspor Kulübü’nün, Birinci Amatör Küme Ligi’nde ki şampiyonluk mücadelesinde takımın kapatanlıklarını yapan Çağrı Arıkan ve İhtilal Durmuş takımın futbolcuları olarak hem saha içinde hem saha dışında Beçin Gençlikspor’u en iyi şekilde temsil etmek için çalıştıklarını belirttiler. Takımın Kaptanının Nusret Sezgin olduğunu vurgulayan başarılı sporcular, 3 takım kaptanı olarak, takımda ki diğer futbolcularla birlikte Beçin’in başarısı için sahalarda ter döktüklerini belirterek, Milaslı futbolseverlerle, taraftarlardan maçlarını izlemelerini istediler.

Menteşe Yerküpe maçında kendilerine tribün desteği veren Sevdamsın Milasspor Taraftarlar Derneği üyelerine ve Amigo Şeker’e teşekkür eden Çağrı Arıkan ve İhtilal Durmuş takımdaki genç sporculara da başarılı sporcular olmak istiyorlarsa çok çalışmaya, disiplinli ve sabırlı olmaya dikkat etsinler masajını verdiler.

Yerel Yöneticilere Seslendiler…

8 Kasım Çarşamba günü Radyo Gözlem’de yayınlanan Spor Saati’ne konuk olan Beçin Gençlikspor Kulübü yöneticileri, antrenör ve sporcuları Spor Saati programının sonunda müşterek bir açıklama yaparak, Milas’ta başarılı ve yetenekli sporcuların çok olduğunu, sadece bu sporculara spordaki çalışmaları için antrenman sahaları ile ihtiyaçları olan moral desteğinin verilmesi gerektiğini söylediler. Spor tesislerinin Milas’ta çoğalması ile birlikte, Milasta ki spor kulüplerinin de sıkıntılarının azalacağını ve sporda başarının artacağını vurgulayan Spor Saati konukları Radyo Gözlem’e ve Spor Saati programına da Beçin Gençlikspor’un sesini duyurma şansı verdikleri için teşekkür ederek, programı noktaladılar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500