Advert
Advert
Advert

KISA DÖNEM ERLERİ, KIŞLAYA İLK ADIMI ATTI…

KISA DÖNEM ERLERİ, KIŞLAYA İLK ADIMI ATTI…
Bu içerik 2479 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Askerlik görevlerini Muğla il Jandarma Komutanlığı emrinde geçirecek kısa dönem erler kışlaya ilk adımlarını attılar… Toplam 156 kısa dönem er, nizamiye girişinde Muğla il Jandarma Komutanlığı’nda görevli subay ve astsubaylar tarafından karşılandı…

Vatani görevlerini kısa dönem olarak Muğla İl Jandarma Alay Komutanlığı’nda yapacak olan erler, yanlarında aileleriyle birlikte 30 Ekim-04 Kasım 2017 tarihleri arasında birliklerine katılış yaptılar. Toplam 156 kısa dönem erlerin, görevlendirilen personel tarafından güler yüz ve samimi bir şekilde karşılanarak katılış işlemleri gerçekleştirildi.

Muğla il Jandarma Komutanlığı Nizamiye Bölgesi Türk Bayrakları ve Jandarma Genel Komutanlığını tanıtıcı görsellerle donatılırken, bu bölgede ailelerin evlatlarıyla fotoğraf çektirmeleri sağlandı. Ailelere ayrıca sıcak içecek ikram edilerek küçük hediyeler takdim edildi.

Büyük bir coşku ile kutsal askerlik vazifesini yapmak üzere evlatlarını Muğla il Jandarma Komutanlığına teslim eden aileler mutlu ve huzurlu bir şekilde evlerine dönerken, evlatlarını teslim ettikleri komutanlara teşekkürle birlikte dua ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500