Advert
Advert
Advert

ADM VE GDZ ELEKTRİK’TEN MOBİL UYGULAMA…

ADM VE GDZ ELEKTRİK’TEN MOBİL UYGULAMA…
Bu içerik 1368 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ege’de 5 ilde 8.6 milyon aboneyi enerjiyle buluşturan ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım şirketlerinin ücretsiz mobil uygulamasının beğeni topladığı belirtildi…

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, abonelerin mobil uygulama sayesinde anlık elektrik arızalarını ve sokak aydınlatma arızalarını hızlı bir şekilde bildirirken, yatırım ve bakım çalışmaları kapsamında yapılan planlı kesintiler hakkında da bilgi alabildiklerine dikkat çekildi.

“8,6 milyon kişinin hayatını aydınlatıyoruz”

Aydın, Denizli, Muğla, İzmir ve Manisa illerinde yaklaşık 8,6 milyon kişinin hayatını aydınlatan ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım aboneleri, uygulamayı IOS veya Android işletim sistemli tüm cihazlara indirerek ücretsiz olarak kullanabiliyor. Son derece kolay ve bir o kadar da faydalı olan uygulama sayesinde tüketiciler yatırım ve bakım çalışmaları için yapılan planlı elektrik kesintileri hakkında bilgi alabiliyor, anlık elektrik arızalarını ve sokak aydınlatma arızalarını bildirebiliyorlar. Uygulamayı kullanan tüketiciler tesisat bilgilerini uygulamaya bir kez tanımladıklarında daha sonraki ihbarlarda adres bilgilerini girmelerine gerek kalmaksızın adresi otomatik oluşturuluyor.

ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım İcra Kurulu Başkan Vekili Metin Demirdağ, yaptığı açıklamada, “Kurumsal web sitelerimiz ve sosyal medya hesaplarımız ile alternatif iletişim kanalları sunarak tüketicilerimize en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz. Sunduğu faydalar neticesinde mobil uygulamamız da çok beğenildi, her geçen gün indirilme sayısı hızla artıyor” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500