Advert
Advert
Advert

MUĞLA’NIN ALT YAPISI GÜÇLENDİRİLİYOR…

MUĞLA’NIN ALT YAPISI GÜÇLENDİRİLİYOR…
Bu içerik 1542 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi, 2017 yılı Eylül ayı sonunda il genelinde yaklaşık 157 kilometrelik içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu çalışmalarını tamamlayarak şehrin altyapı ağını güçlendirmeye devam ediyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi 2017 yılı Eylül ayı sonunda Muğla için planlı, düzenli, sağlıklı gelişmeyi sağlayarak gerçekleştirdiği içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu alt yapı yatırımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Şehrin tamamında yaptığı yatırımlarla vatandaşa sunduğu hizmet kalitesini her geçen gün daha da yukarılara taşıyan Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, 2017 yılının ilk 9 aylık sürecinde içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu çalışmalarında atağa geçti.

“138 Kilometre İçme Suyu Çalışması”

Vatandaşlara kaliteli ve kesintisiz içme suyu ulaştırmak adına hizmetlerini sürdüren MUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, il genelinde 2017 yılı Eylül ayı sonunda yaklaşık 138 kilometre uzunluğunda içme suyu çalışması gerçekleştirdi. Bunun yanında il genelinde içme suyu alt yapısını güçlendirmek adına MUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından 2017 yılı Eylül ayı sonu itibariyle Milas ilçesinde 23 bin 454 metre, Bodrum ilçesinde 18 bin 531 metre, Menteşe, Ula, Yatağan ve Kavaklıdere ilçelerinde 20 bin 194 metre, Marmaris ve Datça ilçelerinde 15 bin 074 metre, Köyceğiz, Dalaman ve Ortaca ilçelerinde 44 bin 999 metre, Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde ise 15 bin 418 metre içme suyu hat çalışması tamamlandı.

“13 Kilometre Kanalizasyon, 6 kilometre ise Yağmur Suyu Hat Çalışması”

13 ilçe ve 566 mahallede yapılan altyapı çalışmalarının tamamlanması ile mahallelerin sağlıklı ve modern bir altyapı sistemine kavuşturan MUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, 2017 yılı Eylül ayı sonunda yaklaşık 13 kilometre kanalizasyon, 6 kilometre de yağmur suyu hat çalışması gerçekleştirdi. İl genelindeki kanalizasyon ve yağmur suları çalışmalarına hız kesmeden devam eden MUSKİ ekipleri, mahallelerin ihtiyaçlarını karşılamak için yatırımlarına devam ediyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500